Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti magatokon mikor vettétek...

Ti magatokon mikor vettétek észre a fogyást?

Figyelt kérdés

Picit több, mint két hónap alatt fogytam öt kilót, ami szerintem pont jó tempó, büszke is vagyok magamra, de valahogy magamon még nem nagyon látom az eredményt, pedig a környezetemben mindenki dicsér, hogy látszik hogy fogytam, jól nézek ki, stb. Még 10 kilótól szeretnék majd megszabadulni nagyjából.

Kérdésem az lenne, hogy ti magatokon hány kiló után vettétek észre a változást? Ha lehet azt is írjátok meg, hogy hány kilóról indultatok és összesen mennyit fogytatok. :)


24/L


2020. máj. 9. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdtek leesni a nadrágjaim. :)
2020. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak belenézek a tükörbe, még mindig nem làtom. Nem tudom hogy ez mikor fog vàltozni. Csak összehasonlító fotókon érzékelem a vàltozàst, a ruhàimon, a mérőszalagon, és a mérlegen. -46 kgnàl jàrok amúgy. Hàlisten még senki nem vette észre a környezetemben. Nem vàgyom megjegyzésekre. Én nagy fogyàsba vàgtam bele, 170 kg voltam, most 124. Szép lassan haladok:) A cél 65 kg. Ami megfelel a magassàgomhoz.
2020. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én másodjára indultam neki az életmódváltásnak (mivel az első után magánéleti okok miatt visszacsúsztam, azt nem nevezném életmódválásnak, reményeim szerint ezúttal sikerült).

Mindkét alkalommal nagy súlyfelesleggel indultam, (30kg), és mindkét alkalommal ugyanakkor kezdte a környezetem észrevenni, 2-3. hónapnál (10-15 kilónál). Szerintem kisebb súlyfelesleg esetén, mint a tiéd, már 5 kilónál is feltűnik! És egyetértek az előttem szólóval, ha kezd a gatyád lötyögni (persze nem a legstreccsesebb fog először, jó, ha van masszív amihez tudod mérni magadat), akkor mindenképp észrevettem. De amúgy én időnként fotóztam is magam, illetve ami először feltűnt, hogy hasonfekve kevésbé kezdett lelógni a hasam, ülésnél máshol gyűrődött stb.


Szóval szerintem 2 hónap után már mindenképp látványos/érződik!

2020. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig 7 kilót fogytam nagy túlsúlyból. Egyáltalán nem érzem és mások se veszik észre (direkt nem mondom senkinek kíváncsi vagyok mikor veszik észre), csak a mérleg mutatja. De ez minimálisnak tekinthető a maradék 35 kiló felesleg miatt. De szerintem -15 kilót már megérzek magam is.

Kérdező: függ attól, honnan indul az ember.

2020. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első hónap után még nem nagyon lehetett rajtam észrevenni semmit. Pedig hirtelen a hidratációnak, és társainak hála "leesett" 4 kiló. 3-4 hónap után, amikor már valóban zsírból fogytam már látványos volt. Most minden héten látszik, hogy tovább fogytam, vagy sem, mert jobban látszanak a tapadások, izomcsoportok, ha igen.

Nagyobb súlynál talán ez lassabb folyamat, de a végeredmény még sokkal látványosabb, mint az én esetemben. 4-5 hónapot mondanék, mire valóban, ruhában is szembetűnő lesz az eredmény ilyen esetben.

2020. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30 kiló után már egéaz látható... :D Amúgy olyan 15 kiló után kb, amikor az arcom is sokat fogyott.
2020. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!