Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye szerintetek is butaság,...

Ugye szerintetek is butaság, hogy bizonyos kor fölött a hízás természetes?

Figyelt kérdés
Mindig is vékony alkat voltam. Az a típus, akinek kiállt a csípő csontja, aztán az elmúlt 3 évben egy-két kiló felszaladt. Nem sok, de gondoltam elkezdek dolgozni ellene. Azóta mindenki azzal jön, hogy ez butaság és 30 évesen ez már igazán belefér és amúgyis a korral jár.
2020. máj. 9. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is.
2020. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Azért 30 évesen ne törődjenek már bele az évi 1-2 kg-ba!

Akkor 50 évesen 20-40 kg plusz is simán belefér?

Kérdező, nekem most 50 éves koromra a pajzsmirigy alulműködésemmel együtt gyűlt meg a bajom a kilókkal. Óriási önuralommal tartom magam, de nem gondolom, hogy beleférne 20-40 kg. Sőt 4 sem.

2020. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem butaság, de nem is 30 éves korban, vékony alkatnál meg főleg nem. A terhességek, klimax tud nagyon makacs kg-okat felhozni.

Ráadásul éppen a kijelentést cáfoltad meg azzal, hogy már nem elég az a hozzáállás, hogy vékony alkat vagyok, mert van pár kg, amivel van dolgod.

2020. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
27%

Ez így butaság. Az igaz, hogy idővel lassul az anyagcsere és az étkezési szokások is változhatnak DE ez nem azt jelenti, hogy random jönnek fel a kilók. meg sokan úgy vannak vele hogy na majd ha gyereked lesz, mert azzal úgyis "jár" a plusz kiló, holott ez nem igaz csak nem kell kettő helyett is zabálni meg azonnal abbahagyni minden mozgást.

Én is vékony alkat vagyok, hízni csak izmosodással tudtam de egész életemben hallgattam, hogy majd ha elmúlsz 20 meg majd ha elmúlsz 30...na kemény 11 napom van a 30-ig de egy deka sem jött rám csak úgy. Gyanítom hogy ezután sem fog.

2020. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
20%
Tökre kíváncsi lennék, hogy az ilyen barmok mikor jönnek rá arra, hogy nem az az 1-2-20-40... kg felesleg a legfontosabb az életben. Sőt, ez aztán rohadtul az utolsó utáni dolog.
2020. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

#5


Akkor is ez lenne a véleményed, ha pl. 30 kg zsírfelesleggel egészségügyi problémáid lennének és orvoshoz kell állandóan járnod?

2020. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Miért is lenne utolsó utani? Bármennyi és bármekkora problémám van, igényesnek lenni és figyelni magamra mindig lesz idom, ahogy eddig id volt.
2020. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha máshogyan teszed fel a kérdést: 'Mi az antropometriai megfigyelés, nő-e az életkorral az elhízás ?", akkor a válasz az, hogy igen. Azaz nem a természetességgel vagy valamiféle biológiailag kódolt törvényszerűséggel van dolgunk. Egyszerűen csak azzal, hogy a testünk folyamatos változásban van, a reprodukciós életkor elérését követően egyre több a lebomlási, leépülési folyamat, az agy egyre gazdaságosabban működteti a szervezetet és ha nem tudjuk fenntartani a korábbi energiafelhasználást, akkor változatlan energia bevitel mellett egyre több a megmaradó "felesleges" energia, amit a szervezet zsír formájában raktároz.
2020. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Természetes, hogy változik valamennyire a külsőnk. Pár kilótól senki sem lesz elhízott, és csúnya se.

De persze oda kell figyelni, nem jó, ha vki teljesen elhagyja magát.

Szerintem a korral járt, arra értették az ismerőseid, hogy 30, 40 felett könnyebben hízik az ember, mint tiniként, huszonévesen.

2020. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy fent írta valaki, a metabolizmusod lassul, de azért nem törvényszerű, hogy feljönnek a pluszok, elhízás pláne nem


Speciel anyukám 20 évesen ducibb volt, mint 68 évesen...

2020. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!