Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha keveset alszok de kaloriade...

Ha keveset alszok de kaloriadeficitbe vagyok vagy lenyegeben nem eszek sokat nem fogok hizni nem?

Figyelt kérdés
...csak azert mert keveset alszok ?!
2020. máj. 10. 06:06
 1/8 Horaires válasza:
Csak azért, mert keveset alszol, még nem fogsz hízni. Különben mennyi az a kevés? Az, hogy nem nyolc, csak hét és fél órát alszol, nem számít kevés alvásnak.
2020. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van amikor 4-5orat csak 😕
2020. máj. 10. 07:29
 3/8 A kérdező kommentje:
a mai meg rosszabb, 1korul aludtam el es mar 4.15kor felebredtem, utana nem birtam vissza aludni sajnos sok stressz er mostanaban es elkezd egybol jarni az agyam , keptelen vagyok vissza aludni. persze fekszek utana is meg es pihenek csak nem alszok
2020. máj. 10. 07:35
 4/8 Horaires válasza:
100%
Értem. Nekem is volt olyan időszakom, tudtam fogyni közben amennyit akartam. Folytasd nyugodtan a diétád, annyira nem befolyásolja a kialvatlanság. Elindít egy csomó stresszreakciót a szervezetben, de még úgy is a táplálkozás az első. Annyi, hogy kialvatlanul sokkal nehezebb még ahhoz is akaraterőt gyűjteni, hogy rendesen egyen az ember s ne küldje lefele a tábla csokikat. :)
2020. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi!:)

áh akaraterom az van szerencsere :)

2020. máj. 10. 07:47
 6/8 Horaires válasza:
Az jó akkor :) Csak kitartás!
2020. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ettől nem fogsz hízni, viszont a kevés alvás lassítani tudja a fogyást.
2020. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brigol20 válasza:
Viszont a stressz nem jó az egészségnek, attól lehet igazán fogyni..
2020. máj. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!