Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy digitális...

Az miért van, hogy digitális mérleg mindig mást mutat?

Figyelt kérdés

A fürdőszobában megmértem magam, ott 59,3 vagy 4 vagy 5 voltam, a nappaliban meg már 60,8 vagy 61.

Ez mitől van? Direkt mindig más szögbe tettem a mérleget, hátha az a baja, hogy nem egyenes a talaj, vagy valami.


Szerintetek hogy csináljam? Vagy miért történik ez? Melyiknek higgyek?



2020. máj. 10. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Rossz a mérleg, attól van.
2020. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
Lehet hogy merül le benne az ellem. Próbáld ki új elemekkel!
2020. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

A digitális mérleg éppen akkor mér megbízhatóan, ha mindig ugyanazon a helyen van, mert - ahogy te is említetted -, ha másként áll, mást mér!

Mellesleg nem az a fél vagy egy kg különbség a lényeg, ami a két hely közti eltérés, hanem az azonos helyen mért súly az, amiböl követni lehet a súlyváltozást.

2020. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezen az 1 kg különbségen nem kell ennyire kattogni. Eléggé kényszeres vagy.
2020. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos, a digitális mérlegek egy része nimcs jól beállítva, vagy nem jó. Nekünk 2 digitáĺis mérlegünk van. Az egyik nem jól mér. Ha 2x egymás után ráállok, 2 különböző súlyt mutat.
2020. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a mérleg rossz. Talajtól függ. Én is mást mérek a kőfelületen (konyha, fürdő), mint pl a laminált parkettán, hiába egyenes mindkettő.
2020. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a digitálisa hagyományos mérleg is szarul mér
2020. máj. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!