Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyhatnék...

Milyen módszerrel fogyhatnék le 65 kg-ra?

Figyelt kérdés

160 cm és 92 kg vagyok. Tudom elég sok ezért is szeretnék tenni ellene. Itthon voltam egy hónapig ezért is híztam de előtte is kövér voltam. Próbàltam fogyókúrázni de mindig feladtam.Nagyon szégyellem magam és rosszul érzem magam a bőrömben.


28/N


2020. máj. 10. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Gondolom nem mondok újat azzal ha táplálkozási szokások valzoztatasat es mozgást javaslok :) nagyon hatékony chloe ting mozgás programja, keress ra a neten. Kitartás kérdése az egesz. Sok sikert;)

2020. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kaloriaszamlalas

Chloe Ting

IR dieta


En ezt csinalom. 😊

2020. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már Chloe Tinget, több, mint 30 kiló felesleg van a kérdezőn, kidőlne 2 perc után, és ízületei is megsínylenék. Az ilyen hülye tanácsok miatt adják fel sokan.

Kérdező: eleinte bőven elég tempós, séta (napi 40 perc mondjuk) vagy úszás, biciklizés, szobabicikli, ellipszis tréner. Ha lement kb 10 kiló (az első 10 könnyen fog, hiszen van miből) akkor valami duci tréning vagy egyéb lightosabb mozgással kezdeni és fokozatosan nehezíteni a dolgon. Itt már érdemes lenne egy személyi edzővel edzés programot csináltatni, amit 4-6 hetente cseréltetsz.


Evés: egyelőre egyél kevesebbet. Gondolom, nem a semmitől híztál meg. Egyél egy normális reggelit (zabkása vagy pirítós, sonka, tojás, paprika, paradicsom ilyesmik) Ez fontos és energiát ad. Ebédelj azt, amit van otthon/ a munkahelyen, lényeg, hogy ne zabálj, ne repetázz, de lakj jó. (lassan, nyugodt körülmények között egyél) Ehetsz nyugodtan tésztát is, ha kívánod.

Vacsora: na itt kell figyelni. Csökkentsd a szénhidrátot és növeld a fehérjét. Lehet hal, csikre, párolt zöldséggel (esetleg egy szem krumplival vagy egy marék rizzsel ha nagyon éhes vagy) de még jobb csak cottage cheese zöldségekkel, pulyka sonka, tonhal konzerv stb.

A lényeg, hogy ne nassolj, ne csipegess, az étkezéseknél vidd be valódi ételből a szükséges energiát. Teljesen hagyd el a péksütiket, édességet, cukros üdítőket, csipszeket.

2020. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!