Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elipszis tréneres edzés...

Elipszis tréneres edzés hatásos, valós adatot tartalmaz?

Figyelt kérdés
Naponta átlag 20-25 perc alatt nehezített tempóban 5 km-t futok. Az elipszis tréner szerint ez 330 kalória. Ez vajon valós adat lehet?

2020. máj. 10. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Pulzus mérők meg kalkulátorok vannak erre. Amúgy az ellipszis tréneren nem lehet futni. Azt tekerni szokták.
2020. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig olyan, mint a futás, nehezítve pedig, mintha taposógép lenne. Én nagyon megizzadok 20 perc után és fogytam 3 kilót másfél hónap alatt. (6 kg súlyfeleslegem van).
2020. máj. 11. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogyok az ellipszis tréneren, bár én 40 perceket tekerek. Lehet is fogyni. De állítólag nem méri jól a kalóriát, a felhasználási útmutatóban is benne van, hogy az csak egy becsült érték, érdemes beszerezni hozzá normál pulzusmérőt, ha annyira érdekel. De engem speciel nem érdekel, nem számolom a kalóriákat és fogyok így is.
2020. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ezek a gépek mind csak tippelnek
2020. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!