Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Herbalife Formula 1 tapasztala...

Herbalife Formula 1 tapasztalatok? Be vált valakinek? Rossz tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is oda van érte, de nekem azért vannak kétségeim. Nagyon drága, kérdés h megéri-e?

2020. máj. 11. 09:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Van még Herbalife? Persze, nagyon jó, mindenki lefogyott már, csak nézz szét az utcán! Nem is látni már elhízott embert, ugye?
2020. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ. Nem tudom, látsz-e arra vonatkozó kérdést, hogy mennyi elhízott ember van az utcán? :) Illetve nem tudod miért van rá szükségem, innentől kezdve ha nincs a kérdésre vonatkozó érdembeli válaszod, akkor további szép napot! :)
2020. máj. 11. 09:59
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
#9.59 Éles elmémmel arra következtettem, hogy ha a Fogyókúrák kategóriába helyezted a kérdést, akkor fogyni akarsz. Ha mégis hajnövesztésre akarod használni, akkor én kérek elnézést. :-)
2020. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem drasztikus fogyásról van szó, mindössze pár kiló. Illetve ami miatt érdekelne, az egészséges életmód váltás, mivel elvileg erre (is) jók a termékeik. De igazából még mindig tapasztalatra lenne szükségem, mindentől függetlenül. :)
2020. máj. 11. 10:37
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Az egész csak pénzkidobás, ettöl senki sem fogy le.

Ha meg csak pár kilót akarsz fogyni, akkor elég kicsit odafigyelni az étrendedre!

2020. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az már megtörtént. 3 hónap alatt 2 kilócska ment le, és nem éreztem a változást a közérzetemben sem. Pedig Egészségesen étkeztem, mozogtam amikor tudtam. 5 kilótól szeretnék megszabadulni, nem olyan sok, még se megy hiába küzdök 3 hónapja. Ezért gondoltam, hátha ez rá segít amíg el nem érem a célom.
2020. máj. 11. 10:59
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Azt kellene már felfogni, hogy "csodaszerek" nincsnek, az ilyenek nem használnak semmit, viszont jó drágák!

Másrészt ha nem fogysz megfelelö étrend/életmód mellett, akkor nem jól csinálod.


De ha akarod, vedd meg ezt a kapszulát, akkor rájössz, hogy továbbra sem fogysz, csak sok pénzt elköltesz semmire.

2020. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom meg venni, ezért volt ez a kérdés. én elfogadom sőt megköszönöm a negatív véleményt róla, pont ezért írtam ezt a kérdést. :) Nem is értem hogy lehet ilyen házsártos személyisége valakinek. Egy egyszerű kérdést tettem fel. "Nem nem jó, felesleges, ne vedd meg szerintem", vagy "Nekem be vált, próbáld ki te is" válaszokra számítok. Mint mondtam próbáltam már elég sok mindent, és nem "csodaszerrel" kezdtem. Csupán egy ötlet volt tőlem, merthogy kinek mi alapon talán volt akinek be vált.
2020. máj. 11. 11:22
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért a rosszindulat/hangnem, mert már mindenki, aki kicsit jártasabb a témában tudja, hogy ezek egytől egyik kamuk. Mind. Kivétel nélkül. Nem fogsz semmilyen kapszulával lefogyni, kivéve, ha illegális, és teljesen tönkreteszed magad vele.

Normális étrend, kiegyensúlyozott makrók, kalóriadeficit, súlyzós és aerob edzés. Ennyi. Minden esetben. A makrók beállításával lehet személyre szabni a dolgot bizonyos keretek között, attól függően van-e más betegséged, milyen az emésztésed...stb. Nincs varázsszer, nincs csodabogyó. Csak és kizárólag a tárcádra vannak karcsúsító hatással.

2020. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ez shake, nem kapszula, amit vacsora helyett kell fogyasztani. Azon gondolkoztam, hogy egy sima fehérje por kiválthatja-e ezt a brutál drága cuccot. Végülis vacsi helyett az is megteszi, sőt még talán jobb is.
2020. máj. 11. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!