Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors, hatásos fogyókúra? Mit...

Gyors, hatásos fogyókúra? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van rajtam úgy 4-5 kg felesleg, szeretném leadni. Próbáltam már sokféle módszert Pl: kalóriaszámlásás, GM diéta, de előbbi csak hosszú időn át volt hatásos, utóbbi pedíg… AAz 1. 3 napban fogytam 2 kg-t, de a második háromban vissza is híztam. Olyan diétát keresek, ami rövid idős 5 nap-1 hét kb., és hatásos is. Az éhezést bírom, de szerintem nem a legjobb módszer, a fogyasztószereket egyáltalán nem preferálom.

2020. máj. 11. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsírból sosem fogsz 5 nap alatt 4-5 kilót fogyni. Lemegy a víz, ki💩od, annyival lehetsz kevesebb. De ha újra eszel-iszol, nyilván visszamegy. Nem fogsz lefogyni, adj időt, 1-2 hónap. Akkor talán nem izomból fogsz fogyni. Ha éhezni akarsz, hajrá, de nem lesz tartós. Amint neki állsz enni, minden visszamegy, sőt, több is.(hiába nem eszed túl magad)
2020. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*ki💩od magad. Amúgy egyél normálisan, és sportolj.
2020. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életbe nem fogsz egy hét alatt 2kgnál többet fogyni zsírból. 2kgot is tudod ki fogy? A 180-200kgos emberek. Szóval a te esetedben valószínűleg 1kgnál többet nem fogsz fogyni 1 hét alatt:)

Vannak nagyon jó vízhajtó diéták, 1 hét alatt ki jön 5kg víz, De szottyos leszel,a zsír ugyanúgy lötyög rajtad.. na meg ugye a víz is ugyanúgy vissza jön.

HA nagyon kemény diétát tartasz, keményen edzel, számilod a ch-t is, minimum 6 hét mire lefogyod!

2020. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hasi műtét után fogytam gyorsan, főleg vizet vesztettem és bár jól néztem ki olyan szarul voltam hogy ihaj. :) Ja és utána a dupláját visszahíztam. Nem értem 4-5 kiló miért ok pánikra, hogy ne lehessen lassan leadni?
2020. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőkhöz, adj időt magadnak. Pár hónap kelleni fog, ha zsírból akarsz fogyni. Olyan étrended csinálj, amit minimális változtatással életed végéig tartani tudsz. Nézz utána a makróknak, az erősítő és aerob edzésnek.
2020. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem azért kell gyors fogyókúra, mert pánikba estem, csak csokifüggő vagyok, és nagyon nehezen tudom tartóztatni magam a hízlaló cuccoktól. Csoda, hogy csak ennyi rajtam a fölösleg. Egy hétig még csak kibirom valahogy, de utána...
2020. máj. 11. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mertekkel ehetsz csokit,de basszus..mi ertelme,hogy leadod azt a kis felesleget,hogyha utana zabalsz?
2020. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ex-csokifüggőként mondom: mint mindenről, erről is le lehet jönni. A szemét kaja és az édesség olyan mint a drog, amíg eszed folyamatosan kívánja a szervezeted, de ha leállsz vele, akkor pár napig nagyon rossz, de utána már eszedbe sem fog jutni. Én olyan voltam, aki ha hazaért suliból simán megevett két tábla csokit vagy két nagy zacskó gumicukrot és aztán azt még lekísérte egy kis chipsszel is. Most viszont három hónapja nem is ettem semmi ilyesmit és egyáltalán nem hiányzik, eszembe se jut, pedig nálunk mindig van itthon csoki, chips, süti, stb. Kis akaraterő és menni fog az, muszáj, különben (tartósan) sose fogysz le.
2020. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Keress rá Versatile Vicky egg dietjére a youtubeon. 900kalóriás, én azzal fogytam le 10 kilót. Egy nap mínusz egy kg.
2020. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es, és az a fogyás szerinted zsírból történt? 1 kg zsírhoz 7000 kcal elégetése kellene. Szerinted ez egy nap alatt megtörténik? Nem. Dehidratáció, izomveszteség, tápcsatorna kiürülése és emellett egy kevés zsír, de nem sok. A vége az, hogy rosszabbul végzed, mint kezdted, mert kevesebb izmod lesz, ami alapvetően nagy energiaigényű, tehát segít a fogyásban, és a visszaszaladó kilók mind zsír.

Kérdező: mire mész egy kampány diétával? Lefogysz 5 kilót, majd visszahízod csokit zabálva, majd ismét belefogsz...? Inkább keress egy egészséges mértéket.

2020. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!