Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptemberig le tudnek fogyni?

Szeptemberig le tudnek fogyni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 90 kiló vagyok 170 cmes lány.

Szerintetek teljesíthető cél a mínusz 20 kiló?

5-öt már leadtam és jó lenne, ha sikerülne ez a 20-as.


2020. máj. 12. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán ha mellé állsz s kitartó leszel :)
2020. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ez a 20 kiló nyilván bőven felesleg rajtad (bocs, de ez a helyzet, nyilván ezt te is tudod, ezért akarsz megszabadulni tőle), könnyen le fog menni, ha változtattál az étkezési szokásaidon. :))
2020. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal foglalkozz, hogy mikorra megy le. Sok mindentől függ. Nem lehetetlen, természetesen. De ha csak 15 kiló megy le, és utána x idővel még 5, vagy akár több, akkor sem kell feladni, vagy elkeseredni.

Folytasd az életmódváltást, és lesz eredménye.

2020. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Igen, megoldható,bár én nem javasolnék több, mint 10-15 kiló fogyást ez alatt az idő alatt, illetve ne keseredj el, ha "csak" ennyi lesz. Fontos, hogy a bőröd is tudja követni a változást, illetve heti fél-egy kiló a normál ütem. Számolj utána. De ha kitartasz, az biztos, hogy szemmel látható eredményeket érsz el szeptemberre.
2020. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!