Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy táplálékdúsabb...

Mit egyek, hogy táplálékdúsabb legyen és ne legyen egyoldalú?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2/3 db pari és fél ubi vagy joghurt 1 pohár., ritkán pizza szelet, energiaital, fehérjepor


Ebéd szintén pari és ubi, pizza szelet ha reggelire is azt eszem.


Vacsi: tojásrántotta/ tükörtojás/ szendvics


Uborkasalit eszek sokat hétvégén, kisütős melegszenyót

Nincs időm enni az a problémám és ezeket tudom gyorsan megenni 20 perc alatt van mikor csak vacsizok otthon.


Nem a legegészségesebb,de jobb mintha mekis kaját tolnék,



2020. máj. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Például süss le 2-3 napra előre csirkét. Eheted szendvicsként felvágott helyett, vagy salátával. Ehetnéd többféle zöldséggel. Vannak boltban vehető salátakeverékek, de magadnak is megcsinálhatod, ugyanúgy előre pár napra. Én a különböző zöldségeket külön dobozba teszem, mert pl egy káposzta, paprika, uborka sokáig eláll, a jégsali 2 napot bír ki max.

Reggelire tojás, a főtt tojást szintén lehet előre. Ez is mehet salátával, vagy tk kenyérrel. Zabpelyhet összedobhatod este, reggelre megszívja magát és kész.

Napi kb fél órát töltök a kaja előkészítésével, minden nap mást csinálok meg.

2020. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Paradicsom, uborka, joghurt, pizza, tojás?


Uhh borzalmasan hangzik. Hány kalória ez pizza mentes napon? 400? Egyél nyugodtan csirkét, halat, rengeteg zöldség keverék van a fagyós részen pl én szeretem mindet kipróbálni. Ott a tonhal vagy túró estére. Szendvicsben is vannak egészségesebb zsemlék azokba meg mehet dögivel felvágott és friss zöldség.

Több napra is lehet főzni. Vagy hétvégén 1 napon egész hétre megfőzöl (lefagyasztod) máris nem kell neki sok idő csak melegítés és evés.


Ez így nagyon egészségtelen :( szinte 0 a fehérje pedig az a legfontosabb

2020. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!