Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész napos koplalás aztán...

Egész napos koplalás aztán bezabálás?

Figyelt kérdés

Hogy lehet leszokni erről? 20kgot fogytam, elértem a célom. De a vége nagyon kemény ketogén diátával sikerült.

Tudom hogy már ehetnék, de nem merek és nem akarok borsót/babot meg ilyeneket enni mert tudom hogy magas a ch tartalma stb.. egyszerűen undorodok minden ételtől a teljesen ketogéneket leszámítva.

Aztán nap végén úgy vagyok hogy ah úgyis lefogytam és megeszek egy nagy tál tésztát, kenyeret stb.

Teljesen hülyeség az egész.

Hogy érjem el hogy ne legyek rosszul a normális kajáktól? Hogy utána meg ne kívánjak ilyen szarokat?



2020. máj. 14. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írd össze magadnak előre, hogy miből mennyit egyél és lassan napról-napra növeld a ch bevitelt, hogy ne legyen bűntudatod. Fokozatosan szerintem hozzátudsz szokni a gondolathoz hogy többet eszel. Ha mégsem, keress fel egy szakembert.
2020. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Érdemes ellátogatni egy normális pszichológushoz, mert kicsit belediliztél a diétádba.
2020. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már étkezési zavar ^^ Üdv a klubban :D
2020. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
same tesóm csak én még le sem tudtam fogyni
2020. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!