Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az létezik hogy az általam...

Az létezik hogy az általam készített smoothiktol fogyok?

Figyelt kérdés
1,5 hete elkezdtem magamnak sok zöld salatakbol és különféle zöldségekből, bananbol smoothikat készíteni és azt vettem észre, hogy a derekam korfogata csökkent, ill a fenekem alatt lévő narancsbor halvanyodott. Ez lehetséges hogy a smoothiktol van? Ugyanugy eszem, mint eddig, csak iszom ilyeneket mellette napi 2x. Fogyasztok mellette tésztát, kenyeret tehát nem dietazom. 30N

2020. máj. 15. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ha ugyanúgy eszel mellette és még pluszban ezeket is iszod, akkor nem ettől lehet.
2020. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ha nem diétázol akkor ezzel csak plusz vitaminokat és kalóriákat viszel be, a banánnal ráadásul egész sokat. Hozzáteszem jobb, mintha mást ennél pluszban, de ez tuti nem fogyaszt.
2020. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem értek egyet az előző válaszolókkal mert ezek a zöld dolgok az emésztésednek nagyon jót tesznek, úgyhogy simán lehet hogy amit beviszel az emiatt máshogy bomlik le és szívódik fel.
2020. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso! Pont ezért kérdeztem! Az anyagcserem is felgyorsult! Biztos van benne a novenyeknek szerepe, hisz nagy mennyiségű rostot viszek be ezaltal.
2020. máj. 15. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Van a rostoknak szerepe, segítik az emésztést, kb. kitakarítanak. Simán elképzelhető.
2020. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A smoothie-val nem sok rostot viszel be. Pont ez a hátránya, miv el összevan benne turmixolva minden ezért a rost-szálak is összetörnek és nem sokat ér az egész. Ha a reggeli szalonnás tojást kiváltotta a zöldség smootie akkor az már egy lépés előre, de szerintem sokkal inkább placebo-hatásról van szó.
2020. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem arról lesz szó, hogy elmúlt a puffadás.

Amikor pufibb vagyok, dundibbnak tűnök, mint amikor lemegy a hasam, mert pl. böjtölök, meghajt valami vagy csak elmegy a puffadás. De kilóba ugyanannyi vagyok.

A zöldségek segítenek az emésztésben, ezért lehet h kisebb a hasad.

2021. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!