Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után és milyen...

Mennyi idő után és milyen károsodást szenved annak a szervezete, aki abszolút semmit sem eszik?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

elég sok idő kell, hogy éhenhaljon valaki, mármint pl a szomjanhaláshoz képest, amihez mondjuk elég kb 2 nap, ehhez meg hetek kellenek

fejfájással, fáradtsággal és rossz kedvvel kezdődik, aztán ha jól tudom, szívgyengeségben hal meg az illető olyan kb 30-50 nappal később

2020. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hallucináció is előfordulhat
2020. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy írják. Viszont ha van előtte ételforrás, akkor az agy egy idő után átveszi az irányítást a tudatos éhezés felett, és legyőzi azt. Csak akkor halsz éhen, ha valaki/valami nem engedi, hogy ételhez juss.
2020. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fiatalabb voltam,voltak anorex hajlamaim.1 hónap alatt elég szépen tönkrementem.Nem azt mondom,hogy semmit nem ettem,de volt,hogy egész nap csak 2 sört ittam,vagy,hogy csak egy joghurtot meggyel.Nem teljesen emlékszem,hogy mikor vettem észre,hogy a hosszú hajam fele letört,fele kihullott,a körmeim katasztrofális állapotba kerültek,a bőrömön meg ilyen psoriasishoz hasonló elváltozások jelentek meg.Egyszer fehéret kakiltam.(szerintem az epémmel lehetett baj).Szerencsére kigyógyultam magamtól.De mondjuk,hogy 1,5- 2 hónap kellett.De gondolom egyénenként változó,attól is függ,hogy milyen állapotban van az ember,mikor koplalni kezd.( én 56-ról fogytam 47-re,170 cm vagyok)

Nyilván jobb a helyzet,ha valaki iszik gyógyteákat azért,vagy ha azért szed vitaminokat.

2020. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!