Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 179cm és 72kg vagyok. Voltam...

179cm és 72kg vagyok. Voltam 84kg is de sikerült lefogyni 12kgt. Még van hasam, zsír rajtam. Elősször szálkásítsak vagy tömegeljek és utánna szálkásítsam le a testemet? (kondiba járok)

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok tudok képet is csatolni.
2020. máj. 21. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok az eredményhez.

De Szerintem még most is túlsúlyos vagy egy kicsit, én a helyedben lefogynék 60-63 kgra, és onnan kezdeném meg a testépítést.

2020. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ment a like.

Akkor folytatom tovább a diétát:).

2020. máj. 21. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen ehhez kép kéne. Szerintem felelőtlen ennyiből azt mondani hogy vki túlsúlyos vagy sovány. Nem látom milyen vagy.

De az alapján amit írsz, ha nagyon bele szeretnél menni akkor először szálkásíts, utána tömegelj ne fordítva. hogy hogyan tovább az függ attól hogy milyen vagy. Nekem az a véleményem hogy a te elhatározásodra csinálj mindent, ahogy jól esik csak egészséges legyél. Ha engem kérdezel pl DE EZ NE BEFOLYÁSOLJON valószínűleg így normális testalkatú vagy, pláne ha fiú.

2020. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen, én 3-as vagyok! Magamból kiindulva teljesen női testet néztem, ha azonban fiú vagy, akkor teljesen ideális lehet a súly, ne fogyj!
2020. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, holnap csatolok képet. Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 24. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!