Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3kg plusz van rajtam. Leadom,...

3kg plusz van rajtam. Leadom, visszaszedem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem sok ez a 3kiló,de mivel alacsony vagyok, meglátszik, és szinte egy egész ruhaméretet számít. A régi ruháim nem úgy állnak rajtam, ahogyan annak előtte, feszülnek a nadrágjaim stb. Kábé 2 hét alatt le tudom adni ezt a súlyt, úgy hogy csak zöldséget eszek némi fehérjével, hal, tojásfehérje. Napi egy alma, reggelire pedig pici zabpehely, vízzel és édesítővel. Napi 2 edzés, sok séta, bicikli. Igazából nem tudom koplalásnak számít e, mert ha éhes vagyok, mindig megtömöm a pocimat nyers zöldséggel, vagy némi fehérjével. Viszont az edzésektől annyira kimerülök, hogy miután elértem az áhított súlyt, rögtön, kb 2-3 nap zabálással vissza is szedem. Már jó ideje ebben az ördögi körben vergődöm. Viszont ha megengedőbb vagyok magammal, és nem csak ezeket fogyasztom hanem pl teljes kiőrlésű kenyeret, kalóriadúsabb ételeket, akkor mindig elkap a gépszíj, és nem tudok megállni 2 szelet kenyérnél..eddig csak ezzel a szigorú diétával sikerült fogynom, de mostmár szeretném ha egyszer végre tudnám is tartani az elért eredményt. Mit tegyek?

2020. máj. 17. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell koplalnod, csak olyat egyel ha radjon a falasi kenyszer ami nem hizlal, vagy a cukros etelekbol keveset.
2020. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Pszichológus segíthet.
2020. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne fogyókúrázz, hanem válts életmódot. Döntsd el,hogy mostantól egészségesen fogsz enni, és rendszeresen mozogsz. Ha nem két hétre tervezel, hanem örökre,akkor talán könnyebb lesz tartani.
2020. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Azert hizod vissza,mert kiehezteted a szervezeted! Ez nagyon keves amit eszel. A szervezeted nagyon keves etelt kap, ezert amikor legkozelebb beeszel, azt elraktarozza. Ezert hizod vissza 2-3 nap alatt. Csinaltam en is...:)

Tudok egy oldalt ami segithet kiszamolni mennyit egyel, es az etrendben is segt.. de eloszor dontsd el, tenyleg akarod???:D en imadok enni, regen mindig csak almodoztam h egyszer lefogyok. De aztan elhataroztam, es sikerult. Mert mar tul rosszul ereztem magam a boromben.... amikor ugy voltam h nagyon ehes vagyok vmi dieta alatt nem illo dologra, arra gondoltam: “az kell h vegre jol erezzem magam es azt vegyek fel amit akarok.... vagy itt elbukok es vissza a regi eletem, a ruhafeszules, hogy nem vehetem fel az imadott ruhaim , mindezt egy 10 percnyi kajalasert?!”

Dontsd el, hogy az kell h rosszul erezd magad a borodben, vagy jol akarod magad erezni?

2020. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Életmódváltás


Csak úgy tarthatod meg ha folyamatosan ezeken az ételeken élsz. ennyi

2020. máj. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször egészségeset. Reggeli, tízórai, ebéd, vacsi. Tízóraira mehet gyümölcs natúr joghurttal, meg ilyenek. Délután/este már nem kéne a gyümölcscukor miatt. Vacsira pl tojás, hal vagy csírke. A lényeg, hogy NE éheztesd ki magad! Főleg így, hogy edzel. Nem tudom, mit edzel és miért napi kétszer. Egy is elég. Jó ha váltakozva csinálod. Pl két egymást követő napon erősítő, aztán kardió, majd pihinap. Vagy valami rendszert találj ki. Pihenőnap is kell!
2020. máj. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg túl szigorú diéta, még ha nem is éhezel. Próbáld ki, hogy számolod a kalóriákat és a makrókat. Ne koplalj, ne menj a BMR-ed alá. Zsírból és szénhidrátból is több kellene, nem lehet mindkettőt a béka feneke alá csökkenteni hosszú távon, mert nem fogod bírni (nem is bírod). Edzésből is túl sok a napi kettő, ezért merülsz ki. Elég naponta egyszer, heti 2-3 pihenőnappal. Lehet, hogy egy szolidabb diétával nem 2 hét alatt megy le a 3 kg, hanem egy hónap alatt, de megérné változtatni a módszereden, ha meg is tudnád tartani hosszú távon, és a szervezeted is megkapná a szükséges tápanyagokat.
2020. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!