Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rice up puffasztott rizs jobb...

Rice up puffasztott rizs jobb mint a sima puf.rizs és a fehér kenyér?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már,hogy aki diétázik vagy életmódot vált az puffasztott rizset eszik.

Tudom ott vannak a teljes kiőrlésű dolgok de engem most kimondottan ez érdekel.

A kérdés tehát az lenne,hogy a Rice up puffasztott rizs jobb e a sima puffasztott rízsnél és a fehér kenyérnél?


2020. máj. 17. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
a fehér kenyérnél mindenképp jobb
2020. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Na hát... Én 17 kg-ot fogytam, nem puffasztott rizzsel. Az abonett jobb, de most nem ez a kérdés. Én, mikor puffasztott rizset vettem, rice up-ra esett a választás. Szerintem, jobb mint a többi, de hát, még mindig nem súrolta az állam a földet tőle. Az hülyeség szerintem, hogy csak attól lehet fogyni, persze, nem mondott senkise ilyet, de én maradok a teljeskiörlésű magvas kiflimnél, ami laktató és kalótiaszegény. Mert, ha beversz 2 puffasztott rizset, annyz majdnem annyi.,mint a teljeskiörlésű bagett vagy zsemle. És nem is lakták jól vele. Nem tudom, szerintem jobban jársz ha nem puffasztott rizset veszel. 😉i,
2020. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat
2020. máj. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!