Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a fogyás...

Miért nem indul el a fogyás 95 kilóról?

Figyelt kérdés

Április 6-án kezdtem az életmódváltást. 30 éves nő, 1 évvel szülés után, 180 cm magas, 95 kiló.

Azóta (nem hazudok), semmit nem mozdult a mérleg.

1500 kalória alatt tartom magam, igaz nem tudok sokat edzeni a kicsi miatt, de naponta rengeteget sétálunk, plusz őt is emelgetem, a ház körüli munkák.

Egyszerűen nem értem.

Számolom a kalóriákat, szinte minden nap pár kalóriával kevesebbet fogyasztok.

Ma pont megjött, gondoltam akkor végre megmozdul a mérleg. De semmi, a sírás kerülget már 2 hete, hogy csinálom és semmi.

Nincs semmilyen betegségem, így az is kizárható.



2020. máj. 18. 08:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

*lehet félreérthető, szóval minden nap pár kalóriával kevesebbet fogyasztok, mint 1500.

Tehát megpróbálom nem túllépni

2020. máj. 18. 08:49
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont a menstruáció lehet a ludas, nekem olyankor 2-3 kilóval is többet szokott mutatni a mérleg. 2 hét alatt még 95 kilóról sem nagyon fogyhattál ennél többet, így simán lehet, hogy ami lement eddig, az most a menzesz miatt feljött vízként. Ha ez a helyzet, akkor az menstruáció vége után 1-2 nappal lemegy.
2020. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most április 6-án kezdted vagy május 6?


Ha utóbbi, akkor még bármi lehet. Két hét az semmi ilyen szempontból.

2020. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Április 6, több mint 1 hónap
2020. máj. 18. 10:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Azóta nem fogytal semmit, vagy az elmúlt 2 hétben van stagnálás?
2020. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azóta semmit. 😞
2020. máj. 18. 10:32
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Tök jó a kalóriaszámolás, csak éppen azt hagyja figyelmen kívül ,hogy nem kapsz kétszer ugyanolyan kalóriatartalmú élelmiszert a boltban. Amúgy mindent beleszámolsz? Nincs semmi gyümölcs üdítő ami nincs beleszámolva? Mozogni mennyit mozogsz? Gyalogláz biciklizés boltba valahova?
2020. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasznalsz applikaciot es grammra pontosan lemered mibol mennyit eszel?

Csak mert mikor en elkezdtem ezt nezegetni nagyon meglepodtem, hogy bizony egyik masik egeszseges dolognak is milyenmagas a kaloria erteke. (Pl. sos magvak, mogyoro, mandula)

2020. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kb hetente 2x 3x van otthoni edzés, ahogy időm engedi. Mellette minden nap gyaloglok 5-6 kilométert.

Applikációval mérem, a kalóriát is. Plusz mérlegen is lemérem azt amit eszem.

Okosórával is szàmolom a pulzust, plusz lépéseket.

Nincs félrekajàlás, cukros üdítőt már vagy 10 éve nem ittam.

Illetve anyák napján megettem egy 2 darab bonbont. 🙈😁

2020. máj. 18. 11:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig tuti, hogy itt valahol elcsúsznak a dolgok. Próbáltad variálni a diétát? Több rostot bevinni, felgyorsítani az anyagcserét stb? Másik alkalmazást a kalória számolásra?
2020. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!