Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha leakarok fogyni??

Mit tegyek ha leakarok fogyni??

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 16:14
 1/5 anonim válasza:
100%

a legjobb kombináció egy helyes diéta plusz valamilyen testmozgás.

az internet tele van jó diétás étrendekkel, de fontos hogy ne egyoldalú diétát válasz mint pl. Tojás illetve krumpli diéta mert ezek nettó hülyeségek.

legyen benne zöldség-gyümölcs, sovány húsok,hal,olajos magvak mint mogyoró dió stb. Kis mennyiségben, TK.kenyér(nem töménytelen mennyiségben), megfelelő folyadékbevitel(cukros üdítők elhagyása)

magas cukortatralmú táplálékok mellőzése,

2020. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ. Kor, magasság, hány kg vagy stb. Fontos, hogy mozogj. Ne gondolj túl sokra. Ha van kutyád, vidd sétáltatni. Ha nincs, csak sétálj. Esetleg, eddz otthon. Ha lusta vagy, kezd kevéssel és egyszerű gyakorlatokkal, ha már bírod, növeld. Most a karantén alatt nehéz betartani a mozgást, de próbálkozz! Egyél egészségesen. Tudom, sablonduma. De ez a kulcs. Egyél teljeskiörlésű bagettem. Nekem a kedvencem. Yummy. Ha tojásos kaját csinálsz, csak használj tojásfehérjét! Olaj helyett kókuszzsír! Igyál zöldteát, vizet! Sok zöldség, gyümölcs, de az utóbbit ne este! 3lőször,csökkentsd a kalóriát. Pl, ha mondjuk eszel 2000 kcalt, akkor kövi héten 1850-et.2 hét múlva 1600-at, míg el nem éred az 1200-at. Bár, nem tudom hány éves vagy, meg ilyenek, ezért csak példát mondtam. ÉÉÉS NEEE NASIZZ! Először nehéz lesz, de hozzászoksz! No meg, ne használj mérleget! Ha fogsz, érezni és látni fogod. Pl én 66 kg-róm indultam, most vagyok 48-50 kg. És furcsa mi, hogy 2 kg eltérések vannak? Na hát igen. Nem mindegy az a 2 kg. Ezért nem bízhatsz a mérlegben. Ha mondjuk, nem ugyanott, vagy ugyanakkor méred, mutathat teljesen más eredményt. Nekem volt olyan,hogy a mérleg 47,9-et mutatott, másnap 50,5 kg-ot. Ne bízz a mérlegben. Hidd el, tényleg látni fogod! És ez nem 1 hónapos munka. Adj időt neki! Ó, és készíts kisvideókat. Mondjuk, minden vasárnap reggel 11 órakor, és letudod majd követni, hogy-hogy hakadtál. Remélem segítettem valamit. Sok sikert, és NE ADD FEL! Megéri😉
2020. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm főleg a #2 esnek
2020. máj. 18. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél keveset, mozogj sokat. Sok zöldséget, salátát, gyümölcsöt, sovány húst, sovány tejtermékeket fogyassz. A mérleg valóban csalóka lehet. Nekem 2 hete nem mutat változást, pedig 2 ruhaméretet fogytam.
2020. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok tea segít a zsíroldódásban
2020. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!