Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült már leadnotok a...

Sikerült már leadnotok a karácsony környékén felszedett plusz kilókat?

Figyelt kérdés

Vagy még folyamatban van a plusz kilók leadása?

Esetleg semmit sem híztatok az ünnepekkor?



2020. máj. 18. 20:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Májusig még ha híztam volna, akkor is illett volna leadni már.
2020. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem híztam az ünnepek alatt. Novemberben kezdtem el életmódot váltani, azt akkor is sikerült tartanom, egy nap léptem át az 1500kalóriát. Sajnos most, hogy itthon voltam ellustúltam és leállt a fogyás, de lassan újra belejövök.
2020. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami csoda folytán ünnepek után 4 kilóval kevesebb voltam. Már előtte elkezdtem odafigyelni, de nem vittem túlzásba. Azóta még fogytam 5 kilót. Nem villám sebesség, de nincs is rá szükségem.
2020. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Én nem feltétlenül az ünnepek alatt híztam el, hanem már egy ideje tartott ez a folyamat. Februárban váltottam életmódot és azóta már majdnem 13 kiló lement rólam, pedig nem számolgatok kalóriákat. Még hét hátra van és akkor sem leszek sovány csak csinos. Nem akarok nagyon vékonyra fogyni mert már elmúltam negyven és így is megviselt kissé a fogyás, nem akarom hogy lógjon mindenem.
2020. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2019 màrciusàban vàltottam életmódot, azóta fogyok folyamatosan (-47kg eddig). Karàcsony se volt kivétel. Akkor is fogytam.
2020. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben kezdtem neki a fogyókúrának. Karácsonyig már sikerült fogyni valamennyit,

viszont akkor elutaztunk nővéremhez, így együtt volt a család. Egye fene, így azon a héten még elengedtem magam. Viszont felfogadtam hogy január 1-től komolyan csinálom. A "csalóhét miatt" pár kiló visszaszaladt akkor, de nem is gondoltam erre negatívan, csak jól akartam érezni magam a szeretteim körében, és nem arra gondolni, hogy ez a süti/pohár kóla már nem fér bele :)). Lényegében januárban tényleg sikerült az életmódváltás, úgy ahogy elterveztem, amit azóta is tartok. Rengeteg izzadás, több mindenről való lemondás (borzasztóan rögesztmés sültkrumpli- és chips függő voltam) és egy rövid depressziós fázis után, elmondhatom mostmár magamról, hogy végre jól érzem magam a bőrömben. 30 kilótól sikerült megszabadulnom eddig, 5 hónap alatt (116-ról 86-ra fogytam). Semmi koplalás, semmi regenor, böjt, stb nem volt, csak akaraterő. Ugyan még mindig messze a kitűzött cél, de ahogy írtam, jól érzem magam a bőrömben már, megszerettem magam. A kezdet nem volt zökkenőmentes, de ahogy haladtam, csak egyre jobb érzés volt. Csak egyetlen dolog bánt, hogy miért vártam eddig ezzel az egésszel, egyáltalán miért jutottam el oda? A fiatal évek, gimis évek mind elteltek egy visszataszító, kövér testbe bújva. De! Soha nem késő rájönni mi a helyes út, soha nem késő változtatni! F/22

2020. máj. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1 kg-ot híztam karácsonykor, azóta 4-et leadtam
2020. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Kb 3 éve csak 1-1,5 kilót ingadozik a (nagy) súlyom, ha zabálok sem hízok tovább, ha alig eszek sem fogyok
2020. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!