Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a lehető...

Hogyan fogyjak le a lehető legegyszerűbben sokat?

Figyelt kérdés
Muszály lenne fogynom pár kg-t de nem tudom hogy hogyan vágjak bele úgy hogy a lehető legtöbbet fogyjak semmi tabletta nélkül úgy hogy nem időre megy.(cm-t,kg-t nem mondok)

2020. máj. 19. 01:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
almadiéta
2020. máj. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ezzel 6-6.5 kilót 1 hét alatt le lehet adni,ha tényleg betartod a folyadékot is. (Tapasztalat)

2020. máj. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Sport, és tudatos étkezés.
2020. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

#2: Te jó ég, ettől én az első napon felfordulnék... Hogy bírtad ki?

Hús, tojás plusz jó sok zöldség szerintem sokkal értelmesebb.

2020. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
58%
Felezd meg a napi kajaadagod.
2020. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ezt a baromságot...Jó, lefogysz 7 kilót (nem is egészséges ilyen gyorsan) de mi lesz utána? Vagy nem mersz enni, hogy megtartsd és átmész anorexiásba, vagy -és ez a valószínűbb- már egy tányér normális főtt ételtől is hízni fogsz, hisz a szervezeted veszettül fog tartalékolni minden falatot. Ha meg akarod tartani a súlyvesztést, akkor normálisan kell étkezni, lassan fog menni, viszont tartós lesz az eredmény.
2020. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Picit gondold ezt at szerintem, ne arra fektesd a hangsulyt, hogy minel gyorsabban akarj fogyni, mert meg ha vannak is par napos ehezteto "csoda dietak", semmi esely ra, hogy az tartos legyen. Sajnos vagy nem sajnos, ilyen az emberi szervezet.

Ha belegondolsz, a plusz kilok sem hetforol keddre jottek fel rad, hanem hetek, honapok vagy akar evek alatt. Igy hat ennek megfeleloen igy is kell leadnod oket.

Raadasul ha pl. egy kaloriadeficites etrendre allsz at, ehezned es nelkuloznod sem kell, elvezni fogod a dietat.

Probald ezt kicsit atgondolni, mert tartosan csak igy tudsz lefogyni.

En a helyedbe letoltenek sefitsegkent valamilyen applikaciot, kaloria bazis, yazio, stb, van beloluk egy par es csak hogy tisztan lass, megnezni, hogy most egy naoi etkezessel mennyi kaloriat viszel be. (A kaloria igeny teljesen egyenfuggo, fugg a nemedtol, eletkortol, testsulytol, magassagtol sot meg attol is, hogy mondjuk ulo vagy allo munkat vegzel)

Szoval megnezed mennyi kaloriat viszel be es azon kell csokkenteni.. nem egy nehez dolog es egeszseges is.

2020. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Azzal egyetértek,hogy én ezt azért csináltam mert utánna rendszeresen edzettem itthon,és nekem így egyszerűbb volt,meg a teljes életmódomat megváltoztattam,hogy tartsam a súlyt,és szerencsére nem szenvedtem,mert mondhatni a kenyeret,sertéshúst ezeket vontam meg étcsokit ettem,ha kellett de abból se sokat,szóval én beosztottam magamat mikor mit,meg többször táplálkoztam.

De amúgy nehéz volt,főleg az első 2 nap mert már hányingerem volt sokszor a gyümölcstől/zöldségtől,de 3szor megcsináltam (évet hagytam ki közöttük),tényleg megcsinálható,ha valaki tudja miért csinálja😂

Szóval én azt ilyen kezdésnek ajánlanám,utánna sokkal jobb bármit elkezdeni,de muszáj természetesen életmódot váltani meg mozgást beiktatni,aztán egy idő után lehet 1-1 nap olyat is enni ami hízlalna,az nem fog rámenni az emberre,mert rám se jött,de nyilván nem rendszeresen.

2020. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
+De tényleg nem egészséges így fogyni,pláne hogy most 18 vagyok,ezt fiatalabban csináltam,és nem voltam dagadt,csak volt egy kis felesleg és gondoltam akkor leadok többet,de ez akár mint nekem lehet ugródeszka is,hogy ezek után egészségesebben kéne táplálkozni,ott a kalóriaszámláló is,az is nagyon jó hozzá,és a kérdezőnek mondom,hogy az előzőek jobbat írtak,ez tényleg,ha sos-be kell vagy úgy érzed,így egyszerűbben elkezdessz majd tenni azért,hogy többet ne juss oda,ahol most vagy.
2020. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
43%
Ne igyál és egyél semmi tejterméket. Egy ismerősöm 2 hét alatt 8 kilót fogyott ezzel a módszerrel. Sok sikert!
2020. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!