Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Budapesten melyik személyi...

Budapesten melyik személyi edzőt ajánljátok, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, 15 kg-tól szeretnék megszabadulni, valamint kerekebb popsit szeretnék. Férfi vagy nő egyaránt megfelel, a lényeg, hogy hatékony legyen a módszere és valóban figyeljen rám.
2020. máj. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Kcal deficit nevű edzőt ajánlom.
2020. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy arra is szükség van, de mozogni is szeretnék mellette, ezért keresek edzőt, aki ezekben segít nekem.
2020. máj. 19. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha arra is lusta vagy, hogy elolvass 10-15 oldalt arról, hogy adj le pár kilót, illetve ITT kérdezed meg, hogy KI edzzen téged, akkor a személyi edző szerinted mennyire fogja legyőzni a saját lustaságod? Ha dupla pénzt fizetsz neki akkor helyetted is leedz, de ez neked mitől lesz jó? Mert ez lesz a következő gondolatod.
2020. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, de hormon-és pajzsmirigyproblémáim miatt a leírt módszerekkel sem tudok fogyni. Az edző pedig a gyakorlatok helyes végzéséhez kell, ha rosszul csinálom könnyen sérülés lehet belőle. Egyébként azt várom, hogy leírjátok kihez jártok és mennyire vagytok vele elégedettek, nem azt, hogy megkérdőjelezzétek, hogy mi szükségem rá.
2020. máj. 20. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a közeledben lévő terembe, amelyik szimpatikus hely és be tudsz járni, és kérj a recepción egy elérhetőségi listát az edzőkről. Aztán a neten van is róluk információ. Az a helyzet, hogy azért mert valaki bejön x-nek, lehet hogy y-nak nem. Azon felül pedig mi értelme ha ajánl valaki neked egy jó edzőt cinkotán, te meg Budatétényben laksz mondjuk? Oda járj ami közel van, kényelmes, meg tudod oldani. Arra bármelyik edző képes, hogy összeállítson egy kezdő életmódváltó tervet és korrigálja a tartásodat, kivitelezésedet.
2020. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!