Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS Hogyanfogyjak gyorsan (pl...

SOS Hogyanfogyjak gyorsan (pl 2-3 hét)? Mi motiváljon a fogyásra? milyen edzéstervet ajánlotok?Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés

Próbáltam sokszor már fogyni de ha belekezdtek edzesbe vagy fogyóba mindig ott lyukadokki hogy elfelejtem csinálni...Hasról szeretnék nagyon (illetve kicsit combról de az mellékes) fogyni.

Sosem ment de SOS kéne fogynom, nagyon meghíztam és ellustultam :/(pedig régen nagyon vékony voltam kockahas meg minden de már valahogy nem megy ugy meg már nem karatézok)



16/L



2020. máj. 20. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Pszichológust keress fel.
2020. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Keress meg ha gondolod, nekem is volt egy ilyen időszakom, tudok segíteni talán.
2020. máj. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

2 hét alatt híztál meg? Naugye.

Felejtsd el a "hyorsan sokat" kifejezést mert fogyásban nincs ilyen.

Állj rá arra, hogy "lassan tartósan"

Egyél kevesebbet, mozogj többet. Heti max -1 kg. De inkább fél

2020. máj. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 anonim. Nem nem két hét alatt híztam meg, sokkal több időről van szó. Kb fél év-év . DE az drasztikusan sok pedig esküszöm mindent úgy csináltam mint előtte.
2020. máj. 21. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra céloztam hogy elég ostoba dolog azt gondolni, hogy amit felszedtél 1 év alatt azt majd gyorsan ledobod 3 hét alatt.


Ha szerinted irreálisan sokat híztál, vizsgáltasd ki a pajzsmirigyed.

2020. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi lesz 2-3 hét múlva, hogy addigra kell lefogyni?

Na, az motiváljon kezdésként.

2020. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!