Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszer vált be?

Milyen módszer vált be?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben elkezdtem sokszor kevesebbet enni, majd kevesebbszer kevesebbet enni, így lement 6 kg(93->87kgra),majd mivel suliba kellett még járni, akkor úgy járkáltam, hogy meg legyen a 10.000 lépés, így végül márciusra már 84.5 kg lettem.

Viszont így a kijárási korlátozás miatt május elején visszajött 2.5 kg.



Milyen módszert ajánlanátok? Mivel a kevesebbszer kevés evés már nem jön be.


Milyen sporttal kezdhetném el? Mi vált be nektek?

Ha otthon tornáztatok/edzettetek milyen videó segített?



2020. máj. 20. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Na én tavaly egy nyár alatt leadtam 6 kg-ot. Úgy hogy vissza vettem a nasikból és egy nap 3 szor ettem és keveseket viszont sose diétáztam és semmit nem vontam magamtól.. Kivéve a nasikat (azok nagyon hízlalnak). És szinte minden nap edzetem valamit. Neked inkább ezeketa zsírégetős edzéseket ajánlanám beirod angolul sokkal többet hoz majd ki. Ezek ilyen 10-16 percesek de nagyon hatásosak 1 hónap alatt már látszani fog valami ha rendesen csinálod. Mellette csinálhatsz erősítő gyakorlatok hasra, karra, stb hogy ne legyél plöttyet.
2020. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg az időszakos böjtnek nézz utána.
2020. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én futottam és sok zöldséget ettem. Nekem bevált.

Az is elég ha eleinte csak kocogsz vagy tempósan sétálsz

2020. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!