Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm es 60-61kg az jo...

164 cm es 60-61kg az jo szerintetek? Vagy fogyjak meg A masik meg hogy narancsbol ellen van valami jol bevalt tippetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Fogyjál még!
2020. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

A súlyod az egészséges tartományban van. Fogyhatsz még egy kicsit, de csak akkor érdemes ha meg is tudod tartani. Ne ess át a ló túlsó oldalára.

A narancsbőr genetika, elvileg javítani lehet rajta sok sporttal, napi minimum 2-3 liter víz elfogyasztásával, kollagén szedésével és tiszta étkezéssel.

2020. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Le fogtok pontozni az tuti

Szerintem nem igazán jó,én ugyanilyen magassághoz 48 kiló vagyok,és nem sovány,csak a normálnál kicsit vékonyabb

53-54 kilóval voltam normál-átlagos, 60 körül már kifejezetten duci.

Szóval ahogy érzed,amilyen szeretnél lenni,annyit fogyj még. De egy 4-5 kilót leadhatsz szerintem:)

Amúgy narancsbőr ellen rengeteg mozgás,és sok folyadék,akár napi 3-4 liter,a cukrot korlátozd le,sok fehérjedús ételt egyél

Remélem segítettem!!:)

2020. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon alkat függő, én 164 centimhez 62 kilósan nézek ki a legjobban, szép homokóra alakom van. Van akinek meg sok. Ha te jól érzed magad úgy ahogy vagy, akkor ne fogyj.
2020. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én o.társam 60 kilo es kover nagyon...fogyj! Bár a tanarunk azt mondta ez nem a vegleges alak mer egy diakkal aki kover volt mara meg vekony
2020. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hat ezt nem ertem...esku az o társam 60 es rettenetesen kover!!!
2020. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos ennyi cm cagy?!
2020. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!