Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebben az esetben lefogyok?

Ebben az esetben lefogyok?

Figyelt kérdés
Ha egész nap nem eszek semmit, de tényleg semmit; nem reggelizek, nem ebédelek. Csak este vacsorázok.

2020. máj. 21. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem,elérheted az ellenkezőjét is. Mivel éhezteted a szervezeted, és amint ételhez jut, azt nem felhasználja, hanem raktározza, és így hízni fogsz. A fogyás onnantól indul be, ha NEM ÉHEZEL, és több kalóriát égetsz el, mint viszel be.

Szóval 4oránként egyél valamit. Tízóraira, uzsira valami aprót, mint egy kis gyümölcs, zöldség, vagy kis kekszek. A tobbi étkezés mehet normálisan, csak figyelj, hogy ne túl szénhidrát bombát egyél. Emelett kezdj el mozogni. Menj le futni, vagy otthon (sok video van fent neten),vagy menj el edző terembe. És igyál sok sima vizet.

De Ne Éheztesd a szervezeted, mert azzal csak rontasz a helyzeten.

2020. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogysz kb. 5 kilót, aztán a szervezeted "átkapcsol" majd védekező üzemmódba, és lelassítja az anyagcserédet, és nem fogsz többet fogyni.

Arról nem is beszélve, hogy könnyen lehet gyomorfekélyed, a fogaid is elkezdenek majd romlani a minimális tápanyag bevitel miatt.

Soroljam még, hogy milyen károkat tudsz okozni a szervezetedben a koplalással...?

Ne legyél lusta semmirekellő! Inkább kelj fel a fotelból, és menjél konditerembe, futni vagy úszni!

Számtalan mozgási lehetőséged van!

Olvass utána a diétás étrendeknek!

2020. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, és rengeteg víz!! Gyorsítja az anyagcserét, és csillapítja az étvágyat!
2020. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok, hogy koplalással nem lehet annyira fogyni, meg, hogy akkor kezdődik a fogyás, ha nem is éhezek közben.

De akkor miért van az, hogy ha pl. valakit éheztetnek, akkor az olyan mértékben lefogy, hogy csont és bőr lesz, kilátszanak a csontjai. Annak az embernek nem feltétlen kell mozognia, ha éheztetik akkor az is elég, hogy nagyon lefoggyon. Akkor az ő esetükben miért NEM igaz az, hogy a koplalástól/éhezéstől híznának, és az sem igaz rájuk, hogy akkor fogynak, ha közben nem éheznek és egészségesen élnek/étkeznek.


Amúgy köszi a válaszokat, és nyugi nem tervezem, hogy csont és bőr legyek, csak ezt a dolgot nem értem, hogy ők, hogy-hogy fogynak az éhezéstől, ahelyett, hogy ők is híznának, mert ami ételhez jutnak, azt a szervezet elkéne, hogy raktározza és emiatt hízniuk kéne, ahogy mondtátok. És nekik még mozgás sem kell a fogyáshoz.

2020. máj. 21. 22:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha elég sokáig csinálod, természetesen elindul egy drasztikus fogyás és az már az anorexia felé visz. Viszont azt egyfelől nehéz megcsinálni hacsak nem éheztet téged kívülről valaki, másfelől miért akarnál kiszúrni magaddal?
2020. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit sem vagyok kövér, egy átlag vékony lány vagyok, de sajnos ez nekem nem elég. Van aki még nálam is vékonyabb, tehát a normálisnál is vékonyabb (én normálisan vékony vagyok), és irigykedem az olyanokra. Tudom ez most furán fog hangzani, de nekem tetszik ha valaki olyan vékony, hogy néhány helyen már a csontja is kint van. Főleg, ha valakinek olyan pálcika lába van, ami mindenki szerint egészségtelen, de nekem tetszik, én is szíveen néznék ki úgy. De nem fogom magam éheztetni többet. Az elmúlt 2 napban próbáltam ezt, de borzalmas volt, szóval nekem ehhez nem lenne erőm, hogy ezt csináljam.
2020. máj. 21. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha beteg szeretnél lenni, akkor hajrá. Koplalj. De én voltam anorexiás. Elkezdtem koplalni, hogy fogyjak, pedig nem voltam kövér. Aztán már annyira nem kivántam a kaját, hogy alig ettem valamit. Korházba kötöttem ki. Infuzió, meg minden mi jó. Baromi nehéz volt újra kezdenem enni. Nagyon gyenge voltam, volt hogy kimaradt a mensim, fáradékony voltam. És a hanulatom is szar volt.

Aztmondod nincs rajtad sok. Akkor ne koplalj. Hidd el, amint újra elkezdesz enni, hiphop vissza szalad, sőt meg több is. Ez a jojo effektus.

Ha annyira zavar az hogy normálisan nézel ki, és nem úgy mint egy csontváz, akkor fogyozzál. De én inkább egy pszichológust ajánlanék, mert valszeg testképzavaros vagy.

2020. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Pedig pont az lett volna az egyik érvem, hogy ha olyan nagyon lefogyok, akkor onnan nehezebb elhízni, mint egy normális testalkatról. Mert ha valaki csontváz, és többet eszik a kelleténél, akkor az első lépésben normális vékonyra hízik, de ha egy normálisan vékony ember többet eszik a kelleténél, az már egyből duci lehet. De mondod, hogy ha valaki olyan vékony, mint egy anorexiás, akkor az akár el is hízhat ha elkezd újra enni.


Köszi a válaszod. Nem akarok beteg lenni, igyekszem figyelni a szervezetemre, csak jó lenne még ennél is vékonyabbnak lenni mondjuk 2-3 kilóval.

De már nem akarok csontváz vékony lenni, olvastam, hogy azoknál a nőknél akik koplalnak, még a meddő is nagyobb eséllyel következik be, ez meg amúgyis a rémálmom, mert sok gyereket szeretnék majd. Meg egy csomó más próblémának utánaolvastam, amit a koplalás okozhat. Szóval elment a kedvem az egésztől.


Ha sportolok akkor fogyok is? Nem csak izmosodom?

2020. máj. 22. 02:19
 9/17 anonim ***** válasza:

Figyelj ide. Anorexia után sokan elhíznak, mert a szervezet annyira ki volt éheztetve, hogy már egy szendvicset is veszettül tartalékol.

Adok egy tippet. Ha most az instán, pinteresten szoktál motivációnak ilyen sovány csajokat nézegetni, ezzel állj le. Kezdj el sportos, jó csajokat nézegetni motivációnak, gömbölyű fenékkel, izmos vádlival. Ha beleszeretsz a sportba, akkor jó tested lesz és jól is fogod érzeni magad. Dobd ki a mérleget a francba. A sovány ugyanúgy nem egészséges, mint a kövér. És nem is szebb látvány. Ha átlagos a súlyod, adj hálát az égnek, táplálkozz egészségesen és sportolj. Lelj örömet az élet dolgaiban, egy finom étel, egy kemény edzés, szex, akármi. Fogadd el és szeresd a testedet és ne éheztesd, mert ha a tested felmondja a szolgálatot, nem lesz hol laknod. Ha érted, mire gondolok :-)

2020. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is. Egy szép sportos test, kerek popsival, derékkal, formás tagokkal, sokkal szebb, mint aki olyan csont és bőr.
2020. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!