Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebben az esetben lefogyok?

Ebben az esetben lefogyok?

Figyelt kérdés
Ha egész nap nem eszek semmit, de tényleg semmit; nem reggelizek, nem ebédelek. Csak este vacsorázok.

2020. máj. 21. 20:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Meggyőztél, és én is beláttam, hogy az éhezés tényleg nem a legjobb megoldás. Megfogadom a tanácsodat! :)
2020. máj. 22. 11:41
 12/17 anonim válasza:
4%

Te beteg vagy minek akarsz egészségtelenül vékonyra fogyni ha eleve vékony vagy?

Pasiknak se jön be a fogpiszkaló test amit egy erősebb szél elfuj

2020. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Már írta, hogy meggondolta magát. Most minek kell belekötni? Neked sose voltak rossz döntéseid?
2020. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Így van, már amúgyis meggondoltam magam, köszönöm utolsó! :)

Ez csak egy átmeneti állapot és gondolat volt nálam, de már semmi kedvem hozzá. Inkább nem teszem kockára az egészségemet. :)

2020. máj. 22. 18:28
 15/17 anonim válasza:

Hát jolis teszed.

És jegyezd meg hogy a fogpiszkaló vekonysag nemjon be a csavoknak

2020. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Oké, nem felejtem el. :)
2020. máj. 22. 22:41
 17/17 anonim válasza:
0%
Ezek hímvesszőségek, nem érdekel, ha le lesz szavazva a válaszom, ez az igazság: a koplalás zsírt éget, ajánlatom,:reggeli ELŐTT 60 jumping jacks 5-10 fekvő, 20 felülés, 20 lábemelés, 20 guggolás, a reggeli:egy zsírszegény joghurt, aztán ebédre egy kis cseresznye, szőlő, fél marék dió, ezek nagyon megrágva, kb2,5 pohár vízzel, ebéd előtt 30-60 jumping jacks 20 guggolás, 20lábemelés vacsora nincs, ha nagyon éheznél megeszel egy joghurt őt, vagy valamit csinálsz, ami elveszi az étvágyadat, amint szabadidőd van a fenti gyakorlatokat ismételd, azért jó a koplalás, mert a tested a zsírból vesz el, fürödj hideg vízzel meleggel kezded, lassan rakod a hideget, igyál hideget, jégkocka stb, viszont alváskor jól bugyoláld be magadat! Furán hangozhat, de egy nap alatt láttam változást ezzel a saját teknikával.Bocsi a vesszőhiányért, síettem
2020. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!