Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi(k) a leghatásosabb módszer(...

Mi(k) a leghatásosabb módszer(ek) az alapanyagcsere gyorsítására?

Figyelt kérdés
Egy pohár víz is csak rajtam marad, ezért úgy gondoltam megkérdezem.

2020. máj. 22. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mozgás
2020. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Sport! Izzasztó! :)
2020. máj. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Izomtömeg. Minél izmosabb vagy, annál több energia kell a tested fenntartásához, akkor is, ha nem mozogsz aznap semmit.

Nem alapanyagcsere, hanem napi felhasználás tekintetében, minél aktívabb vagy egy nap, annál többet égetsz el. Nem kell feltétlenül edzésre gondolni, ha sokat sétálsz, meg lépcsőzöl lift helyett sokkal több energiát használsz. Heti 1-2 edzés nem pótolja, ha a hét többi felében punnyadsz. Nyilván a semminél az is jobb, de igazán hatása akkor lesz, ha alapvetően aktív életet élsz. Emellett a pihenésnek is jót tesz, én rosszabbul, kevesebbet alszom, ha nem mozgok eleget. Márpedig a kielégítő alvás a jó fogyókúra fontos része.

2020. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok víz, mustármag.
2020. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A mozgáson kívül több fehérje fogyasztása (nyilván ésszerű kereteken belül).
2020. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!