Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sporttal tudnék sokat...

Milyen sporttal tudnék sokat fogyni?

Figyelt kérdés

Láttam hogy vannak ilyen kérdések egy értelmes választ se találtam rá...

Valami olyan sport kéne amit itthon is tudnék rendszeresen csinálni és(a fogyás gyorsasága annyira nem lényeges) nem izmosít hanem csak fogyaszt.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.:)

(a fogyást hasról terveztem)



2020. máj. 22. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Fuss!
2020. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni a kalóriadeficittől fogsz, tehát ha sokat akarsz fogyni a sporttól, akkor jó sokat kell sportolnod olyat, ami rendesen eszi a kalóriát. És persze nem kipótolni a hiányt több evéssel. Erre a biciklizés, ugrókötelezés, futás ugyanúgy jó.
2020. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tervezheted ahonnan szeretnéd, de onnan fogsz fogyni, ahonnan a szervezeted elmozdítja a zsírt. Ez pedig az alkatodtól függ, nem az akarástól.

Aerob mozgások a leghatékonyabbak a zsírégetésre. Gyors séta, kocogás, elliltikus tréner, bicikli.

2020. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És igen, a 2-es jól mondja, kalóriadeficit a legfontosabb.
2020. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A legbrutálisabb a futás és az evezés. Ezek a legenergiaigényesebbek. Ha bármelyiket csinálod és e mellett kevesebbet eszel mint a napi igény akkor fogyni fogsz.
2020. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Melus Pelus válasza:

Ha fogyni akarsz akkor nem csak sportolnod kell! Ügyelned kell arra is, hogy kevesebbet egyél és ne tömd tele magadat.

Egyébként a futás elég jó módszer de ezt se úgy értsd, hogy sprintelsz félk percet,kifulladsz aztán irány haza. Hanem pl.: 2perc kocogás, 2 perc séta. És így egy fél óráig minimum. Szerintem ha rendszeresen csinálod akkor elég hetente háromszor.


Amit még tudok ajánlani az a TRX. Igaz, nem csak a hasnak segít, (nem mintha a futás csak a hasadat "fogyasztaná") de szerintem az egy nagyon jó sport és csak be kell szerezned a hozzá való "kötél szerűséget"


Jó sportolást, és eredményes fogyást! :-)

2020. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!