Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki szed bcaa+glutamint,...

Aki szed bcaa+glutamint, mikor szedi?

Figyelt kérdés
Edzés előtt, közben, után? Mik a tapasztalatok?

2020. máj. 23. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Edzés előtt iszom meg.
Edzés közben elkortyolom.
Edzés után.
Más egyéb, lent részletezem.
16 szavazat
 1/1 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Közbent jelöltem meg, de igazából van hogy előtte lehúzom, van hogy utána. Csak edzés után bcaa-t is meg fehérjét is inni rohadt sok vízbevitel, főleg ha este edzek, járhatok mosdóba egész éjjel. Előtte akkor szoktam inni, ha tudom, hogy majd nemsokára olyan szinten vagyok, hogy letolok egy 1-2 hónapos edzés előttis kúrát is majd, és akkor placebózom magam arra, hogy ez ad energiát, és az edzés előtti mégtöbbet fog. Ami valamilyen szinten igaz is, és pont ezért legtöbbször közben iszom a vizemmel, mert ugye kicsit segít abban, hogy ne fáradj ki, beépíti a cuccokat és nem is lesz utána akkora izomlázad, mint nélküle, tehát elég hasznos cucc. Igazából mindegy mikor iszod, amikor úgy érzed, hogy jól hat neked. Utána azért sem iszom, mert így edzés közben is "ad energiát" vagy legalábbis placebo ad :D de szerintem nem fáradok ki annyira, mint nélküle.


24/F

2021. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!