Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Chloe Tingtől csinálok egy...

Chloe Tingtől csinálok egy programot, lábra. De semmi diétát nem folytatok, ettől még lehet látható eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Chloe Tingtől csinálok egy programot, lábra. Minden feladatot úgy csinálok ahogy a videóban elhangzik, betartotom a napokat. Ezt úgy értem, hogy rendszeresen csinálom a feladatokat, ahogyan az a programban szerepel. Nem hagyok ki napokat. Diétára nincs nagyon lehetőségem, azt eszek amit otthon kapok. De nagyon szeretnék fogyni, 5-10kg kb. A mozgással nincs baj, annyit mozgok, sportolok amennyit csak kell hogy lefogyjak. Csakhogy félek hogy ez semmit nem ér ha mellette úgyanugy eszek mint eddig. Vagy lehet anélkül fogyni h ne kelljen diétázni? Lehet bármennyi látható erdeményem diéta nélkül?

2020. máj. 23. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
A kalóriadeficit megvan? Ha igen, akkor sport nélkül is fogysz. A sport az izmosodáshoz kell.
2020. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%

szerintem simán!

ha nem vagy túlsúlyos, nem eszel "kórósan" sokat

nagyon kemény edzései vannak annak a nőnek :D

bár szerintem hatékonyabb lenne, ha az egész testes edzéseit csinálnád..

2020. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Nem, nem vagyok túlsúlyos és nem eszek kimondhatatlanul sokat,inkább elég egészségtelen dolgokat. De ezen válozatatni próbálok.
2020. máj. 24. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!