Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz ajánlott fehérjét...

Fogyáshoz ajánlott fehérjét és egyéb bogyókat szedni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem az életmódváltást, kaptam étrendet, grammra, makróra lebontva, remélem jó lesz. Eddig élvezem, viszont mozogni majd akkor szeretnék, ha már ledobtam kb 5 kilót (kb 25 kiló feleslegem van).


Így, hogy nem mozgok, ajánlott a fehérjét beiktatni?


Tapasztalatok alapján gyorsít valamennyit a folyamatokon ha szedek pluszba még valamit?


28N



2020. máj. 24. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az étrended jó, akkor felesleges a plusz fehérje. Ha gondot okoz a bevitele szilárd ételből, akkor egy részét ki tudod vele váltani. De ennyi. Nem csodaszer. Pusztán a szedésétől nem fogsz fogyni, se másnak a szedésétől.

Kalóriadeficit, türelem. Tornázni pedig ekkora túlsúllyal is lehet.

2020. máj. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nem kell fehérje a fogyáshoz. Én azért használom, mert régen vega voltam és a mai napig nem nagyon szeretem a húst, eszem azért, de sokszor a napi fehérje bevitelem a reggeli rántotta, egy marék dió, meg a sárgaborsó főzelék amit később eszem. Tehát edzés után mindig benyomok egy vega fehérje turmixot. De ha te eszel minden nap halat, csirkét, akkor fogyáshoz felesleges. Majd ha sokat fogytál és úgy érzed, az izamaidból bont a tested, akkor érdemes lehet rá visszatérni.

Már most érdemes elkezdeni sétálni, biciklizni, ellipszis trénerezni vagy csináld a duci tréninget. Sok sikert!

2020. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Igen, már keresgéltem saját súlyos könnyű edzéseket, csak annyira nincs kondim, hogy az eszméletlen... Egy kis lépcsőzés feladja, remélem, ha kevesebb súly lesz rajtam, nem akarom összehányni magam, ha meg kell mozdulnom. Ezért akarok picit kivárni, mert egyszerűen nem bírom, nem kapok levegőt, ki akar ugrani a torkomon a szívem. A kardiót, pl biciklizést imádom, de azt is csak kényelmes tempóban bírom hosszabb távon. Szóval a kondival vannak bajok, de majd erre is elkezdek rágyúrni.

2020. máj. 25. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kényelmes tempóban szabad eleinte, de ha nem kezded el, -5 kiló sem biztos hogy segít, ugyanúgy ki fogsz fulladni. Lassan fokozatosan kezdj neki. Ha más nem, minden nap sétálj viszonylag tempósan fél órát, majd egy órát.
2020. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kényelmes tempó a legjobb. Az ugrabugra amúgy sem a legideálisabb fogyáshoz, de felülésezni, guggolni, fekvőtámaszozni, szóval, picit erősíteni már az elején sem árt. Ha csak 2 db megy, akkor annyi, az sem baj.

A kényelmes tempós bicikli pedig tökéletes aerob mozgásnak, nagyon sokat fog segíteni ha heti 2-3 alkalommal elmész egy órát tekerni. Az se baj, ha megállsz néha, leülsz egy padra, pihengsz, pihensz, és utána folytatod.

2020. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot! :)


Úszásra gondoltam még, mert azt imádom, csak a környékemen nincs uszoda, ami van a város másik végén nagyon drága, szóval ezen még evődök, hogy mikor és hogyan tudnám kihasználni a bérletet, ha megveszem, mert csak úgy érné meg a legjobban.

2020. máj. 25. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!