Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetseges ez ? Este...

Hogy lehetseges ez ? Este lefekveskor megmerem a sulymat es reggel mikor felkelek van ojan eset hogy 1 kgmmal kevesebb vagyok. Hogy lehetseges ez ? Akkor melyik a realis sulyom ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől függ. Nekem már az 2 kg differencia ha a fürdőszobában másik járólap kockára teszem a mérleget.
2020. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A merleget nem mozditom el a helyerol .
2020. máj. 25. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem reális. A mérleggel csak hosszútávon érdemes és tendenciában foglalkozni.
2020. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy napon belül is változik 1-2 kilót a súly. Ez nem fogyás, nem hízás. Ezért nincs értelme a sok mérlegelésnek. Hetente, havonta mérd magad egyszer.

De egyébként az sem biztos, hogy reális. Biztosan te is láttál egy csomó képet neten, hogy azonos magasságú nő 60 kilóval lehet löttyedt, husis is, de lehet totál feszes izmos is. Szóval a kinézet, a közérzet számít inkább. Nem az, hogy pontosan hány kiló vagy.

2020. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel éjjel egy csomó párát kilélegzel meg izzadsz, ezért érthetö módon csökken a súlyod.

Viszont "igazi, reális" súlyod nincs, napi 2-3 kg ingadozás teljesen normális.

Ha fogyni akarsz, akkor csak úgy érdemes mérni, hogy fix helyen lévö mérleggel, lehetöleg reggel, felkelés, WC után, reggeli elött és teljesen meztelenül - ugyanis akkor a legegységesebbek a körülmények. De naponta sem igazán értelmes méreckedni, mert még így is lehetnek pár kilós eltérések hízás/fogyás nélkül, jbb hetente egyszer mérni és ezeket viszonyitani egymáshoz.

2020. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszonom szepen 5

a valaszt

2020. máj. 25. 11:29
 7/8 anonim válasza:
Napi 1-2 kg fluktuáció teljesen normális, de ha viszonylag pontos értékeket akarsz, akkor érdemes hetente/kéthetente egyszer lemérni magad, lehetőleg reggel, éhgyomorra.
2020. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ha egy kiadós WC-zés után volt hogy 4.5 5 kg mal lettem könnyebb.Na ez hogyan lehetséges?
2023. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!