Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm-hez kb mennyi az a...

163cm-hez kb mennyi az a súly,amivel egy 16 éves lány törékeny,vékony testalkatú?

Figyelt kérdés

Egy átlag csontozatú-testalkat típusú lánynál.

Ha most 50-51 kiló vagyok, fogyhatok egy kicsit,úgy hogy az egészségem maradjon?

Nem látom magam kövérnek egyáltalán,szóval testkép zavarom nincs,csak szeretnék átlagos alatti-vékony testalkatot. Ez normális,lehetséges?



2020. máj. 25. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A törékenység az inkább alkat kérdése. Vannak madárcsontú nők, hiába diétázol és sportolsz, sose leszel olyan, ha nem olyan az alkatod. Ezt el kell fogadni.
2020. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

[link]

mivel 16 éves vagy így a 45 kilóhoz még azt írja hogy egészséges, de ha megnézed, BMI 16 alatt már kórosan sovány az ember szóval mindenképp a felett maradj, 45-el szerintem szép vékony lennél, de 43 alá ne menj

2020. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

egyébként ezen az oldalon be tudod állítani a magasságodat, a súlyt és tudsz lapozni az emberek között, aztán akinek tetszik az alakja megnézed hány kiló és meg van oldva a probléma

2020. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megelőztek 😃

Csak ismételni tudok.

MyBodyGallery, és a rengeteg változó figyelembevétele.

Nem mindegy mennyi az izom és a zsír arány (keress rá! 1kg izom vs 1kg zsír). Nagyon nem mindegy a testalkat. És a kor is sokat számít.

2020. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Első:a csontozaton hogyan múlik? Vagyis ha lefogyok,átlag csontozattal akkor nem lehetek törékeny,"modell" alkatú, nagyon vékony?
2020. máj. 25. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Vagyis, vékony lehetsz, de törékeny nem. Biztos van neked is olyan igazán vékony, kicsi, törékeny ismerősöd. Ez alkat és csontozat kérdése. Én pl átlagos csontozatú vagyok, széles csípővel. Ha nagoyn le vagyok fogyva, akkor viszonylag vékonynak számítok, de törékeny sose voltam, mert nem olyan az alkatom, hiába vagyok alacsony és hiába alacsony a testzsírszázalékom. Nem mellesleg, ha nem vagy ilyen alkat, kínszenvedés megtartani azt a súlyt. Az nem élet.
2020. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem! Kicsinek kicsi vagyok,a csípőm pl nagyjából keskeny, a vállam viszont kicsit csontosabb. Akkor megbróbálok olyan 45 körülig lemenni,és meglátom, hogy tetszik e az eredmény

Köszi mindenkinek!:))

2020. máj. 26. 10:47
 8/10 anonim ***** válasza:
ajánlom hogy csinálj képeket, hogy lásd a változást, mert ha minden nap látod magad, akkor nem biztos hogy fel fog tűnni
2020. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ez jó ötlet, amúgy már csináltam is:))
2020. máj. 26. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:
45-48kg szerintem.
2020. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!