Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha már több mint egy hete...

Ha már több mint egy hete tartom a diétám, tényleg könnyebben fog menni?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy egy hét után már sokkal könnyebb, de én pont fordítva érzem. Másfél hete csinálom, az első hét mondhatni könnyű volt, gondolom a kezdeti lelkesedés miatt, de ahogy mennek a napok, egyre nehezebb megállni, hogy ne egyek. Persze nem fogom feladni, és bírom, de valamiért rosszabbul mint első héten. Valakinél volt már ilyen?

2020. máj. 26. 15:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve egyek helyett édességet egyek-et akartam írni.
2020. máj. 26. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fordítva van. Első 2-3 hétben szuper lelkes és erős vagyok, aztán egyre nehezebb és akkor többnyire jön egy kiadós zaba nap.... aztán folytatom, megint bírom vagy 2 hétig, aztán újra ugyanaz.
2020. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Én nagyon sokszor pont ezért adtam föl. Most az segít abban, hogy már 3 hete kitartok, hogy időnként eszem édességet is.


Semmit nem zárok ki nullára és vagyok drasztikus magammal szemben. Naponta egy kocka étcsoki egy édesítős tejeskávéval vagy plusz egy banán bőven belefér a keretembe és csillapítja az édesség vágyam is.

2020. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy túl drasztikus, amit csinálsz. Mennyire változtattad meg az étkezési szokásaidat, sokkal kevesebbet, és máshogy eszel?
2020. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lena7 ***** válasza:
36%

Nálam pont fordítva van. Az első héten volt a legnehezebb az ,hogy ne egyek édességet (csokit,sütit stb ilyenekre gondolok) ,viszont az első hét letelte után már (szerencsére)nem kívántam.


Heti 2-3 csalás simán velefér ,csak arra figyelj ,hogy ne lépd túl a kalória keretedet.

2020. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én inkàbb azt mondanàm, hogy 2-3 hónap, én legalàbbis ennyi idő utàn kezdtem azt érezni, hogy kialakultak az új szokàsaim, minden rutinból megy, megszoktam stb. Így 15 hónap elteltével màr nem is tűnik diétànak, fogyókúrànak plàne nem, inkàbb csak tudatos tàplàlkozàs. Egyszerűen az életem része lett.:)
2020. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: én is ebbe bízok, hogy idővel kialakul teljesen. Gratulálok a kitartásodhoz :)
2020. máj. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!