Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Enyhén túlsúlyos, és izmos...

Enyhén túlsúlyos, és izmos vagyok, hogy lehetnék rendesen vékony?

Figyelt kérdés
65 kg vagyok és 164 cm, egy éve ugyanahhoz a magassághoz 55 kg voltam. Akkor 72 kg-ról fogytam le, viszont miután lefogytam is széles volt a csípőm, a karjaim és az egész lábam vastagok voltak, annyi különbséggel hogy látszott hogy izom. Most rakódott rá zsír is amit le akarok dolgozni, de mit csináljak az izommal? Kérlek hanyagoljátok az olyan kommenteket, hogy csontokkal csak a kutyák játszanak (ez egyébként is hülyeség), az a jó ha van rajtad mit fogni, stb. Magamnak szeretnék tetszeni első sorban.

2020. máj. 26. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Pedig nem tudsz mást tenni, mit elfogadni magadat olyannal, amilyen vagy, normálisan enni és mozogni és ennyi.
2020. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A csípőd méretén nem tudsz változtatni.
2020. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ez mennyire valid, ráadásul tuti nem túl egészséges, de vegán ismerősökön szoktam látni, hogy nagyon durván lefogynak. Sportolnak meg ilyenek szóval van rajtuk izom, de nagyon vékonyak. Szinte csak gyümölcsöt zöldséget szoktak enni néha becsúszik egy kis tészta, rizs vagy egyéb szénhidrát. Biztos találsz 1000videót youtubeon. Személyes megjegyzés hogy: BAKKER NEMÁÁÁR, a Josh Hutcherson alkatra születni kell! Annyira jól néznek ki az ilyen fiúk...szívem szakad, hogy ilyet akarsz tenni magaddal. De megértem, hogy fontos, hogy építsd az önbizalmad. Mondjuk ha teheted inkább egészségesebb alternatívával próbálkozz mint amit én ajánlottam.
2020. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
diéta 2 hónapig, majd kezdj el hosszútávon kocogni egy héten 4X mondjuk 5km-ert akkor lefogyod az izomtömeged is
2020. máj. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Koplalással izmot gyorsan lehet veszteni. Az tutti.
2020. máj. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben, ha nem akarsz izmot vesziteni, akkor a feherjebeviteled legyen magas, ugy dietazz.

Ha izmot akarsz vesziteni, akkor vegezz kardio mozgast, dietazz, feherjedet pedig csokkents.

2020. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jó a súlyod, ha a hasadon van. Ha nem a hasadon akkor egy 2 kg t fogyj.
2020. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!