Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázok,tornázok mégsem...

Diétázok,tornázok mégsem fogyok Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

1,5 hete dietázok nem eszek feherlisztet,cukrot mellette otthon tornázok.

Tegnap 1 orat tornaztam es 400 kaloriat egettem el es megse mozdul a merleg

Cukros uditokkel is felhagytam,vizre csereltem..mi lehet a baj?



2020. máj. 26. 23:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyik nap 700 kaloriat egettem el
2020. máj. 26. 23:29
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy 1.5 hete csinálod és eszetlenül. Más gond nincs.


Tanulj kis táplálkozástant, keress min. 1200 , de inkább 1500 körüli egészséges, diétás étrendet, ismerd meg az alapanyagcsere fogalmát, sportolj rendszeresen heti 3-5 alkalommal szeretetből, némi súlyzós edzéssel kiegészítve, hogy izmod is maradjon a végére, jah, és a legfontosabb, türelem! Nem 1.5 , de még 1.5 hónap se fog sok eredményt hozni.

2020. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És a túlsúlyod is másfél hét alatt szedted magadra? Nem, igaz?
2020. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél hét? Mi a kérdés? Állj rá egy életmódra, mozogj örömből és ne azon görcsölj hogy hány kalóriát égetsz el. Egy hónap múlva ideális esetben 2, nagyon max 4kilóval leszel kevesebb. De már a kettő is tökéletes. Mondjuk az étkezésnél a mennyiségre is figyelj, ne csak arra, hogy elhagytad az édességet meg az üdcsit.
2020. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez igy eleg keves info. Masfel het alatt legalabb viznek kellett volna tavoznia.

Ch nem csak a lisztben es cukorban van am!

2020. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lol
2020. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!