Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Apukám mondta ez mit jelent?

Apukám mondta ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Aztmondta h nem vagyok sem gebe sem túlsúlyos nagyon formás alakom van es nagyon izmos vagyok es h szerencsés vagyok emiatt . Egyébként tudom h nem vagyok nadszal de nincs rajtam felesleg 36-os ruhakat hordok néha 34. Rendszeresen sportolok versenyszerűen futok. Leducizott? Meg h csontokkal csak a kutyák játszanak. De azért itt ott felső testben elég csontos vagyok, viszont alul erősebb vagyok alkatilag alapbol izmos a lábam. Szerintetek leducizott ezzel? Tudtok mondani valaki olyan hírességet akire jó ez a leírás mint rám?
2020. máj. 26. 23:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Arra célzott hogy izmos, sportos alakod van.
2020. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ducizott le, ezt bóknak szánta
2020. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen dicséretet kaptál apukádtól arra vonatkozóan, hogy jó alakod van és most azt várod, hogy itt is bókoljanak neked az emberek. :)
2020. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz paranoiás. :D

Ez bók volt. Nem vagy fene, se túlsúlyos. A formádat az izomzatod adja, ami jó.

Nem igazán értem a problémát.

2020. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem mit akarsz.

A. dicsekedni

B. nem megy a szövegértés

2020. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszokat. Megy a szövegértés csak lehet tenyleg kicsit paranoiás vagyok:D Akkor ezzel arra célzott h sportosan vékony vagyok ugye? Mert azt is mondta a minap h inas,izmos vagyok..
2020. máj. 27. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Asszem nem akarom, hogy tini legyen a gyerekem 😃😃😃

Szegény apád, hogy próbál bókolni, és egészséges testképet visszajelezni neked, mégsem sikerül 😃😃😃


Nyugi. Dicsérni akar!

2020. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!