Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket egyek fogyókúraban ?

Miket egyek fogyókúraban ?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el fogyókúrázni és edzeni mert egy 6-7 kg meg szeretnek szabadulni.

Mennyit és miket ehetek ?

Nektek mi vált be ?



2020. máj. 27. 21:10
 1/6 A kérdező kommentje:
16 l , 60-59 kg , 156 cm
2020. máj. 27. 21:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Miket? Bármit amit jónak látsz, kalóriadeficitben kell lenned, annyi a lényeg.
2020. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Arnold277 ***** válasza:

Azért nem bármit mert oké hogy kalória deficitben fogysz de ha édességet meg hamburgert eszel akkor izmot is sokat vesztesz, azt meg senki nem akar.Szóval normális étrend, kardió és erősítő edzés.

Én a diétában eszem húsokat, tojást, zabot, rizst, zöldséget, minimális gyümölcs plusz a táplálék kiegészítők. Inni víz plusz minimális zero üditők.

2020. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés annyiból állt, hogy fogyni szeretne, nem tért ki rá,hogy milyen feltételek mellett.
2020. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) De persze nem eszek semmi gyors kaját , csokit , csak vizet iszom , natúr csirkét szoktam zöldséggel vagy rizzsel enni , reggelinek egy zabkasat vagy fitnesz gabona pehely , vacsorára egy salátát vagy megint zabkasat szoktam
2020. máj. 28. 10:00
 6/6 anonim válasza:
Nálam az izomra dolgozás vált be. Heti 3x20 perc otthon. Mellette nem ettem cukrot, kenyérből is csak teljes kiőrlésűt. Plusz figyeltem a kalóriabevitelre is. Ha többet akartam enni, többet edzettem mellé, hogy a kalória mínuszban maradjon. Kardio nekem nem működik. De mindenki más, ki kell tapasztalni.
2020. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!