Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó étrend?16/l

Szerintetek ez így jó étrend?16/l

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és fogyni szeretnék.Régebben màr sikerült lefogynom de pár kg visszajött az utóbbi hónapokban.

Újra elkezdtem egészségesen enni,csak egyszerűen nem tudom mennyit kéne ennem.Ez így jó egy napi kajának?

Reggeli:általában semmi mert későn kelek,de ha korán kelek akkor 2 szelet teljes kiőrlésű toast,csirkemellsonkával,cottage cheese-el

Ebéd:cézár saláta vagy csirkemell bulgurral,párolt zöldségek,zabpalacsinta

Vacsi:zsirszegeny túró vagy tojás stb

Meg néha napközben nasizok 1-2 szem korpovit keksz,fél alma.

Egy napom kb 1000-1200 kcal.Sok helyen olvastam hogy többet kéne enni de van egy ilyen félelmem,hogy mi van ha rosszul számolom a kalóriákat ezért mindig inkább meghuzom a határt pl 1200-nál mert félek hogy pl 1400 vagy több csak rosszul számoltam.Mondjuk mindent lemérek szinte grammra.De annyira elegem van ebből a méricskélésből,nem akarok életem végéig igy élni..próbálok leszokni erről és enni ami jól esik,de egyszerűen idegesít ha nem mérem le vagy nem tudom mennyi kcal van benne.

Szóval szerintetek elég ez vagy egyek olyan 1500körül?Attól félek hogy azzal nem fogynék.Minden nap csinálok 20 perces kardiót,20 perces erősítést,és fél órát kocogok. 172cm/63kg



2020. máj. 27. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi ideje csinálod, de egy idő után szinte fejből kell már tudnod minden kalóriatartalmát és kb tápanyagtartalmát, onnantól meg felesleges grammra számolni. mondjuk alapjáratok is szerintem. A kcal bevitelt meg ahhoz igazítsd, hogy a mérleg nyelve mennyit csúszik le / fel. Ha fél kilónál gyorsabban fogysz hetente (az első 2 héttől eltekintve, mert ilyenkor sok a vízveszteség) akkor emelj a kalórián, ha lassabban, akkor növeld a mozgás mennyiségét. 1200 alá ne menj szerintem se.
2020. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egesz jonak tunik, pedig eleg kritikus vagyok.

Sztem meg picit tobb feherje mehetne, mondjuk palacsinta helyett🙂

2020. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
BMI 21, normál testsúly. És itt rettegsz, hogy jól számolsz-e, meg 1200 kalórián élsz egy nap. Hagyjuk már ezt. Sportolj és egyél egészséges kajákat, de ez a görcsölés felesleges.
2020. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem kevés, és több energia és több tàpanyag kellene ilyen magassàghoz.

Egyébkênt nem újra és újra el kell kezdeni fogyókúràzni, hanem életmódot kell vàltani. Olyan étrend kell amit folyamatosan tartasz életed végéig. Így tartani is tudod majd a súlyod, ami egyêbként ideàlis.

2020. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!