Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformával tüntethe...

Milyen mozgásformával tüntethetem el a zsírt a hasamról?

Figyelt kérdés

16/L

Milyen mozgást, tornát ajánlotok nekem?

Szeretnék hasra edzeni, de előbb le szeretném adni a hasamon lévő felesleget, ami takarná.

A biciklizés segít?

Tudtok ajánlani még valamit?



2020. máj. 29. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy csak a hasadról fogysz. Vigyél be kevesebb kalóriát (de azért ne drasztikusan keveset), attól fogyhatsz és úgy a hasadon is kevesebb lesz a zsír.

Az edzés segít, hiszen azzal kalóriákat égetsz el. Mindegy mit csinálsz, tornázhatsz otthon, futhatsz, de akár táncolhatsz is. Olyat válassz, amit szeretsz és jól megmozgat.

2020. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diétával!
2020. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szia :)

ha sportolsz akkor mindenhonnan fogsz fogyni. ha zsírt szeretnél égetni akkor kardio és hiit jellegű mozgást csinálj, vegyítve has és más izpom erősítő gyakorlatokkal.úgy fogsz gyorsabb és nagyobb eredményeket elérni ha életmódot változtatsz.

remélem tudtam segíteni, további szép estét:)

2020. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit nélkül annyit mozogsz, amennyit akarsz, nem fogsz fogyni. Lokális fogyás pedig soha nem létezett. Ha pedig decifitben vagy, azt mozogsz, ami jól esik. Legideálisabb a súlyzós edzés + aerob kombó. De minden jobb a semminél.
2020. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szobakerékpár, kocogás, úszás, stb...

Aerob alapú intervall edzések.


Hozzá szálkásító étrend.

2020. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!