Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetilt vagy Peak Collagen?...

Lifetilt vagy Peak Collagen? Melyik vált be Nektek? Vagy esetleg tudtok-e ajánlani mást?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eszel elegendő fehérjét, akkor felesleges a kollagén. Ha nem, akkor pótlásnak jó bármelyik. Akár a legalapabb natúr verzió is.
2020. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laylah ***** válasza:
52%

Sokáig a Peak kollagénporát vettem, abból is az epreset, émelyítően édes, utáltam, húzóra kellett meginnom, és még így is hányingerem volt tőle a végén. A natúr verzió még rosszabb, bár azt bele lehet keverni a fehérjébe, de kicsit kesernyés utóíze lesz tőle.

A tiltet szeretem meg minden, a fehérjéimet is onnan rendelem, viszont a kollagén szerintem nem éri meg. Ahhoz képest, hogy ugyanolyan tisztaságú, mint sok másik piacon lévő kollagén, túl drága.

Jelenleg nekem ez van, ez nem olyan émelyítően édes, de nem is iszogatnám "csak úgy, mert jól esik" alapon:

[link]

2020. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 1 kg natúr hidrolizált sertés kollagént iszom. A proteron.hu oldalon a legolcsóbb. A többi drága és legalább sząŕ is.
2020. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!