Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék leadni 5-6 kg-ot?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és 56 kg.

Tudom, hogy ez az átlagos kategória, viszont mindenkin máshogy látszik meg. Rajtam eléggé meglátszik, főleg a hasamon. Helyes táplálkozással és rendszeres edzéssel mennyi idő alatt lehet leadni 5-6 kg-ot?



2020. máj. 30. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Mint írtad is: a testsúlyod normális. Ami zavar, az a látvány. Nem kell diétázni, csak egyél egészségesen és sportolj. Ne az érdekeljen, hogy mikorra adsz le, vagy leadsz-e 5-6 kilót. És ha nem, de jobban fogsz kinézni? Normál súlynál felejtsd el a mérleget, és az edzésre, egészséges táplálkozásra koncentrálj. Ennyi. Hiába dobnál le valami flancos diétával 5 kilót, pláne ha gyorsan lemegy, ugyanúgy fogsz kinézni és elégedetlen leszel vele. A titok nyitja: edzés.
2020. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban ezt a felesleget át kell alakítani izommá.

Én is hasonló helyzetben voltam, 165cm és 56kg voltam, elég zsíros voltam minden hol, volt egy kis úszógumim, a hasamon is lötyögött a háj.

Viszont elkezdtem odafigyelni az étkezésemre és rendszeresen sportolok. Most is ugyanúgy 56 kg vagyok, de kinézetileg brutális a változás. Végre lett fenekem, a hasamról a felesleg szinte teljesen eltünt, már látszik a hasam két oldalán az a hosszúkás vonal, amit 11-es kockának is szoktak hívni. A karjaim nem lötyögnek, 15 fekvőtámaszt simán megtudok csinálni egyszerre, miközben 3 hónapja 1 is alig ment.

2020. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6-12 hét.
2020. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint ahogy mindneki mondja, nem fogynod kell, hanem izmot építened.

Lehet le tudsz fogyni 50 kgra, de azt a súlyt tartani csak egészségtelen életmóddal lehet (hacsak nem genetika)

Ha izmosodsz még többet is ehetsz (persze nem chipset, hanem csirkemell, joghurt, rizs, zöldségek ) és hidd el bomba alakod lesz tőle .

Hajrá

2021. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!