Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogyás céljából diétáznak...

Akik fogyás céljából diétáznak, miért akarnak süteményeket, kürtőskalácsot, csokit enni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig azt írják, mondják, hogy elcsábulnak.

2020. jún. 3. 09:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Mert elcsábulnak. Mert a barátja/barátnője ezt eszi ő meg ülhet mellette egy üres kávéval. Mert neki kell sütni, főzni a családra, és senkit nem érdekel a diétája.
2020. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Azért amiért az alkoholista nem bírja megállni,a dohányos és a drogos sem.

Nulla akaraterő...!

2020. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz attól, ha időnként eszik édességet, sütit. Nem kell aszkétának lenni.

Pont ezért nem sikerül a legtöbb diéta, mert valami nagyon szélsőséges, mindent teljesen kizáró diétát akarnak.

2020. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

#2 Ha már kialakult egy függőség, nem az akaraterőn múlik a dolog. Egy nem dohányzó ember ezt nem érti meg, mert neki nem kell akaraterő, hogy ne dohányozzon, de aki nikotin függő, az erőlködhet, ahogy akar, más módszer kell a leszokáshoz. Ezt ex-dohányosként én is megtapasztaltam. És most a diétámban is azt a módszert alkalmaztam, amit a dohányzásnál, bár itt nehezebb, mert nikotin nem kell a szervezetnek, tápanyag viszont igen.

Vannak emberek akik édes ízekkel orvosolják a lelki bajaikat. Nekik nehezebb abbahagyni, mint annak akire csak felszaladt pár kiló.

2020. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert ezek nagyon finom ételek, könnyű elcsábulni.
2020. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudod lehet kenyeren és vízen elni is, de elet az?
2020. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert finom! Te nem azért eszel meg bizonyos ételeket?
2020. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

4.

A 2. vagyok.

12 évig dohányoztam,és nagyon szerettem is dohányozni,de amikor elhatároztam,hogy leteszem,nem fokozatosan tettem,hanem tudtam,hogy ezt még elszívom,és vége.

Kb. 3 napig rossz volt,éreztem az elvonást,de utánna semmi.

Szóval tudom miről beszélek,minden fejben dől el,a többi csak kifogás meg húzás halasztás...!

2020. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha én fogyózom, akármennyire is szeretem mondjuk a kakaóscsigát vagy a csokis muffint, meg fogom állni, hogy addig ne egyem.
2020. jún. 3. 10:49
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert finomak, és lehet úgy is fogyni, hogy mértékkel eszik az ember ilyesmit.
2020. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!