Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a ’tíz falat...

Mennyire hatásos a ’tíz falat diéta’?

Figyelt kérdés

Egy masszőrként dolgozó ex-katona youtuber beszélt a 10 falat diétáról.


A reggelt fél liter zöld teával indítja.

Azt mondta, 20 éve az a módszere, hogy 2 főétkezése van, a reggeli és az ebéd és egy kiegészítő, a vacsora.


Mindenféle ételt lehet enni, csak egy szabály van, hogy maximum 10 falatot, többet nem lehet, kevesebbet igen, és falatok nem lehetne túl nagyok. Állítása szerint ettől összeszűkül a gyomor, és ez ember egy idő után nem is fogja annyira kívánni az ételt.


Este instant zabkását, lefekvés előtt minél zsírosabb tejet tanácsol. Mivel tejérzékeny vagyok, utóbbi nálam felejtős, azt meg nem tudom, jó dolog-e „műanyag” zabkását enni.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert bár a videó készítője elé magabiztosan osztogat tanácsokat (és nem tartja sokra az orvosokat, dietetikusokat), de van rajta súlyfelesleg és többnek néz ki a koránál.

ezek azért elbizonytalanítanak.



2020. jún. 5. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nézd ennek a módszernek egy a lényege, odafigyel, hogy keveset egyen. Hogy most ezt miként éri el, olyan mindegy, találj ki magadnak valami saját módszert.
2020. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Igen jó, és 3-4 nap alatt osszeszulkul a gyomrod.
2020. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Jó nagy hülyeség. Tàpanyaghiàny léphet fel simàn mert ezzel a 10 falatos dologgal tuti hogy túl keveset eszik. Vagyis koplal, éhezik a szervezete, nem gondolom, hogy sokàig élhető módszer, ami jojóeffektushoz vezethet, idővel az anyagcsere is belassul így.

Lehet éhezés meg falatszàmolgatás nélkül is fogyni, normàlis kajàval normàlis mennyiségekkel jól lakva. Hús, zöldség, sajt, tojàs, olajos magvak... Kinek mi.😊

2020. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Szóval napi 30 kis falat bármi? 🤣🤣🤣 Nettó baromság. A kalóriát számold inkább, ne a falatokat, annak legalább van értelme. Igaz, macerásabb, mint 10-ig elszámolni, de hosszú távon kifizetődő.
2020. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
30 falat étel (ha nem csak zsíros kaját eszel hanem ne adj isten salátát is) az éhenhaláshoz sem elég.
2020. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én egy komplett tál spagettit felfűzök egyetlen villára. Csak egy falat :)


[link]

2020. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség, és amiatt, mert cska időszakosan tudnád tartani, nem tudsz életed végéig így élni. Igaz klisé, de válts életmódot, hús, hal, zöldség, teljes kiőrlésű gabona, gyümölcs, élőflórás tejtermék. Bő a kínálat, simán az izlésedre tudod alakítani.

Sok sikert! :)

2020. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

azt elfelejtette leírni, hogy elmondja a videóban, hogy átlagos méretű falatok, és nem 2x eszik, hanem 2 + 1 kiegészítő, és gyümölcsre, zöldségre, tojásra nem vonatkozik a mennyiségbeli korlátozás :D


itt mondjuk érzik némi ellentmondást, mert a gyümölcsökben azért van szénhidrát, most ha megeszek du 3-4 banánt, az jobb, mint ha pár falattal többet ennék fő étkezéseknél? nem igazán értem, de mondom, túlsúlyos is, nekem ettől is kissé hiteltelen az egész.

2020. júl. 1. 14:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért olyan nehéz mértékkel enni változatos, egészséges ételeket. Ennyi lenne az egész táplálkozás, de annyira túlbonyolítjátok ezekkel a megkerülésekkel.
2020. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"de van rajta súlyfelesleg és többnek néz ki a koránál."

szerintem ez mindent elmond a hasznosságáról.

2020. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!