Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan motivalhatnam magam...

Hogyan motivalhatnam magam jobban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sopankodasnak tunhet, olyanok irjanak, akik voltak hasonloan.Korulottem masoknak megy, hogy alig eszik, vagy dietasan foz, en probaltam, de nincs eleg lelki erom hozza.Karanten elott mar jartam heti ketszer kondiba, holnap kezdenem ujra, de tudom, hogy dieta nelkul max jobb eronletben leszek.Nem olyan sokat, kb 5 kgot fogynek, masokrol olvadnak a kilok, rajtam semmi változás, es foleg a hasam veszes.

2020. jún. 8. 15:05
 1/3 anonim válasza:

Próbálj ki egy olyan diétát, ami nem a mainstream fogyasztásról szóló portálokról, vagy emberektől való, hanem olyan technikát ajánl, amiről esetleg még nem hallottál, vagy nagyon ritkán lelhető fel az interneten.

Mert érdemes tudni, hogy ami nagyon felkapott és sokan csinálják, egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy hatásos.

Sőt, nagyon sokszor pont az ellenkezője igaz.


Diéta keretében próbáld ki, hogy egyáltalán nem fogyasztasz búzalisztből készült ételeket.

Sem kenyeret, sem tésztát, sem pedig szója alapú termékeket.

Emellett kerülöd a laktózos termékeket is (laktózmentes sajtokat,vajakat ehetsz).

Kerüld a mesterséges ízfokozókat, és bármit amiben mesterségesen előállított tartosítószerek vannak.

Emellett nem kell nagy erőfeszítéseket tenned a testeddel.

Dolgozz ki egy 20-30 perces edzést, amit minden nap megcsinálsz.

Nem kell megerőltetőnek lennie, csak terjeden ki a legtöbb testrészre.

Ha túl megerőltető, akkor egy idő után nem lesz motivációd, hogy csináld.

Nem kell elhagynod a zsíros kajákat sem, meg a nassolnivalókat sem.

Cukrot is fogaszthatsz.

Egyedül a szénhidráton csökkents.

Bár ha nagyobb eredményre vágysz, akkor ezeket mindet csökkentheted.


Remélem sikerül valamennyit segítenem a tanácsaimmal :)

Sok sikert a fogyáshoz!

2020. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A konditerem heti 2 alkalom az nulla,legalább 3-4X járj le
2020. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.Sajnos kettonel tobbszor ritkan jon ossze a kondi, néha az sem, mivel 3 kicsi gyerekem (1,5, 3, 6 evesek )van itthon.Probaltam itthon tornazni, de tuti mindig vki berohan es nem olyan feeling sem :)
2020. jún. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!