Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni és...

Hogyan tudnék lefogyni és jobb alakot szerezni magamnak?

Figyelt kérdés

Eddig is sportoltam(rendszeresen jarok futni), viszont ez nem latszik rajtam mert elég sokat eszek...

Főleg fogyni es formásodnj szeretnék(nagy és hájas a hasam és négyzet alaku a popsim)

Kerek popót es lapos hasat szeretnék.

Egeszséges étkezéssel( mérsékletes, ha valami teszta a kaja akkor kevesebbet eszek) és rendszeres sporttal(heti 3x futás/min 15 p/, mellette erősítés heti 5x) nyár végére eltudnám érni az álom alakom?

Tippeket várok

Ti javasoljátok az éhgyomorra futást, edzést reggel? Vagy inkabb egyek elotte?

16L 158 50 kg



2020. jún. 9. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem zabálsz annyit.
2020. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Heti 3x 15 perc az keves. Probalj akkor mondjuk heti 5 nap ha 15 percet birsz.

Sokan mondjak hogy ne eves után eddz,de én mindig vacsi után futottam és lefogytam😉

2020. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Édesem. 50 kiló vagy 158 cm-hez. Nem vagy kövér, és ne is akarj kevesebbet enni, kilókban fogyni. Hasonló súly-magasság arányokkal nekem kockahasam van, és olyan kerek seggem, mint amit körzővel rajzoltak.

Amin változtass: egyél több húst, tejterméket, hogy meglegyen a megfelelő fehérje beviteled.

Felejtsd el ezt a 15 perc futást, hacsak nem intervallban csinálod. Vagy nagy intenzitással csinálod, vagy hosszan (minimum 40 perc). Ezeknek van értelme. Az erősítésed meg olyan legyen, hogy leterheljen. Érezd az izmaidat, és addig csináld, ameddig bírod. A feladatok nehézségét úgy lődd be, hogy az "amíg bírod" az 3 szett, maximum 20 ismétlés szettenként, de inkább 10. Időben pedig bemelegítéssel együtt max másfél óra (remélem mondanom sem kell, hogy utána lenyújtás!).

Ha ezek a feltételek teljesülnek, akkor intenzív az edzésed, fogsz izmot növeszteni, formásodni.

2020. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és az éhgyomorra dolgot nagyon gyorsan felejtsd el. Intenzív edzés izmot bont. Egyedül akkor van értelme, ha tempós sétát, vagy nagyon laza, közepes pulzusú kocogást csinálsz éhgyomorra. De mindkettő hatásos akkor is, ha eszel előtte, csak mondjuk negyed órával többet kell csinálnod. Viszont normális vércukorszinttel sokkal tovább is tudod.
2020. jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!