Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszert javasoltok?

Milyen módszert javasoltok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 157 cm és hozzá 45 kg. A felső testem nagyon vékony, viszont a combjaim nagyon nem. Eleve rövidebbek a lábaim, és nagyon aránytalanul néz ki.

A combom a legvastagabb részen 52 cm, a legvékonyabb részen pedig 35 cm. Le szeretnék még a combomból adni kb. 4-5 centit. Milyen módszert javasoltok erre, ami kb 2 héten belül már látszik?



2020. jún. 13. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem edzel kicsit a hátadra meg a vállára, hogy a felaőtested kapjon egy kis v alakot? Úgy akkor némi homokóraformát össze tudnál szedni.
2020. jún. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el kajakozni. Ne félj, olyan vállaid lesznek, hogy még!
2020. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is alacsony vagyok és nincsenek éppen hosszú lábaim, de az 51 cm-es combjaimat én túl vékonynak látom, próbálok rá edzeni, hogy kicsit még erősödjenek. Szerintem ilyen súllyal már nagyon nem kellene fogynod, se a combjaidat vékonyítani. Inkább az edzést javaslom, ahogy az előzőek írták, hogy formásabb legyél.

Én már rég rájöttem, hogy egy alacsony nőnek, mint amilyen én vagyok, optikailag sosem lesznek olyan lábai, mint egy magas, hosszú lábúnak. Én már elengedtem ezt a dolgot, elfogadtam magamat ilyennek, és jól érzem magam így. Jól kell öltözködni, néha magassarkút is felveszek, attól rögtön hosszabbak lesznek a lábaim :)

2020. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Valószínű Ilyen az alkatod. Sportolj, formàlódj. Ennyit tudsz tenni.
2020. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biciklizz minden nap tobb kilometert. A nyar vegere jobb alakod lesz biztos
2020. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!