Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet azért nem fogyok le...

Lehet azért nem fogyok le mert mindennap eszek édességet?

Figyelt kérdés
Mindennap eszek minimum 2x édességet. Fél éve próbálok elefogyni de eddig 5 kiló ment csak le. 66rol vagyok 61,és 57 szeretnék lenni

2020. jún. 13. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ugye a fogyás lényege, bár már közhely, de a kalóriadeficit, vizsont édesség helyett egészségesebb volna tápanyagban, vitaminokban teli ételt fogyasztani, vizsont ha a bevitt kalóriamennyiség nem haladja meg az ideális mennyiséget a csokival sem akkor fogyhatsz.
2020. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én is szoktam minden nap édességet enni, de napi egyszer, mértékkel, és az is ipari cukortól mentes. Fogyok, nincs gond.

Lehet, hogy stratégiàt kéne vàltanod.

2020. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem az számít, hogy hányszor, hanem hogy összesen mennyit. Ha napi 2x egy-egy kocka csokiról van szó, akkor nem ez akadályozza a fogyásod. Ha egy-egy szelet tortát tolsz be, akkor meg valóban ez a baj.
2020. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néhány szem cukormentes keksz, egy Rudi azt biztos. Neha egy fagyi is lecsuszik mostansag.
2020. jún. 13. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Ne egyél édességet legalábbis jóval ritkábban
2020. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Én is minden nap megeszek egy Turó Rudit, mégis fogyok.
2020. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez így egy picit már sok. Én a túró rudit felezni szoktam. Szóval egy napra szerintem vagy egy túró rudi, vagy egy fél és 5-6 szem kicsi keksz, vagy 50 g fagyi. Ha minden nap akarod. Ha heti 1-2 alkalom lenne, akkor ehetnél normál édességadagokat. De amúgy ha hozzászoksz a kis adaghoz, akkor a normál már hatalmasnak fog tűnni, és nem is fog nagyobb élvezetet nyújtani.
2020. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!