Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tápanyagtáblázat olvasása?

Tápanyagtáblázat olvasása?

Figyelt kérdés

Egy 1999-s példányom van itthon, és úgy döntöttem fogxni szeretnék. Ez idáig rendben van, de gondoltam körülnézek ételekiránt is miben mik vannak. Viszont egyszerűen nem igazodok ki a táblázaton...


El tudja valaki magyarázni?



Köszönöm


2020. jún. 16. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk fotózd le. Így én sem tudom mit kell nézni.
2020. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem eszel össze-vissza mindent vackot, este semmit, vagy csak minimálisat és mozogsz is eleget, akkor semmi szükséged nem lesz táblázatokra. Én is tudok anélkül fogyni, hogy bármit is számolgassak. Elég egy kis gyors matek a fejben, pl. a tejföl ötöde zsír, szóval inkább lájtos, natúr joghurtot csapj rá a kajára. Ilyen apróságokkal kalóriák százait spórolhatod meg, a mérlegen pedig 1 hónapon belül is látod, hogy jól csináltad-e. Nekem nincs idegzetem táblázatozni, meg dekázni, annyit kell enni, hogy ne legyél jóllakva. Amúgysem annyira mérvadó, mert valaki inkább a szénhidráttól, míg más inkább a zsírtól hízik.
2020. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hétig próbáld ki a kaloriabazis.hu oldalt a megszokott étkezéseddel. Utána már látni fogod, hogy miben kell változtatnod.
2020. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a boltokban a termékeken a kalória ugye 100grammra van megadva. Szóval ha egy kis csokit eszel meg ami 40 gramm, a kaloriat amit ir a csomagolason beszorzod 0.4-el. Ha 180 gramm valami, akkor a csomagoláson amit ir hozzá kell adni még a 0.8szorosát is. A könyvedben is biztos írja hány grammra van megadva a kaloria érték. Meg tudod mondani a címét? Rákershetek neten és többet tudunk mondani.
2020. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
Javaslom, hogy ne tápanyagtáblázatból indulj ki, mert nagy eltérések lehetnek a valósághoz képest, valamint különböző gyártók termékei is eltérnek.
2020. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!