Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vékony a csuklóm, akkor...

Ha vékony a csuklóm, akkor tényleg vékony/könnyű a csontozatom is?

Figyelt kérdés
Volt itt nemrég egy kérdés, hogy hogyan lehet megállapítani a csontozat vékonyságát és valaki a csukló- és bokaméretet mondta. A kérdező (19 éves) 158 centi magas volt, 56 kiló és 15 centi vastag a csuklója. Én ezen elképedtem, nekem mindig azt mondták, hogy én sosem leszek vékony, mert nehéz a csontom, de most, hogy nagyon meghíztam (170 centi vagyok és 99 kiló) a csuklóm 15 centi, ugyanannyi, mint az 58 kilós lánynak. A bokám is vékony. Akkor lehet, hogy mégis vékony a csontom vagy ez miért van?
2010. aug. 1. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Az hülyeség, hogy valakinek nehéz a csontja. A csont egy kemény, de nagyon könnyű dolog. Kb. 5-6 kiló az ember összes csontja, és még egy nagyon-nagyon robosztus felépítésű embernek is max. 1-2 kilóval nehezebb az átlagnál. Szóval nem "illik" erre fogni a nagyobb súlyt...
2010. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a súlyomat fogom erre, nyilván nem a csontom kövér, ezzel tisztában vagyok. az alkatot kérdezem, hogy lehet, hogy 30 kilóval több vagyok és ugyanakkora a csuklóm mint egy vékonyabb lánynak és mégis egész életemben azt mondták (az alkatomra), hogy sosem leszek vékony, hiába próbálkozom, úgyse fog menni, mert ilyen vagyok. mármint hogy 64 kilósan is ducinak néztem ki, azóta csak rosszabb.
2010. aug. 1. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ne haragudj, nem sértésnek szántam. Egyébként ne hallgass másokra, én is mindig duci voltam és mindig azt mondogatták, hogy én sosem fogok tudni lefogyni, mert ilyen az alkatom. Mégis sikerült. Szóval szerintem ne add fel. Sok sikert! :)
2010. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem sértődtem meg egyáltalán :) csak tisztázni szerettem volna, hogy nem azok közé tartozom, akik külső körülményekre fogják a kövérségüket. egyébként gratulálok a sikeredhez.
2010. aug. 1. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
az hogy vékony a csuklód az egy dolog. attól még lehetsz teletbb alkat. nekem is vékony a csuklóm és világ életemben húsos voltam. az előző kérdéshez is írtam, hogy 160 cm és 49 kg vagyok de mégsem vagyok vékony, hanem az a teltebb fajta. ilyen az alkatom. én sosem leszek az a nádszálvékony csaj.(legalábbis nem egészséges módon)
2010. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem a szuleim cseszegetnek ezzel,hogy soha nem leszek 'csontsovany" (nem is celom), merthogy erosebb az alkatom, a csontjaim. ami reszben igaz, de en ettol fuggetlenul dietazom es sportolok. aztan majd meglatjuk kinek van igaza:)
2010. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!